Melanija Trumpas šlovina “Chelsea Clinton” už savo 11 metų sūnaus gynimo Barron prieš Cyberbullies

Nebuvo lengva augti Baltuosiuose rūmuose. Ir niekas nežino, kad šis teiginys bus tikras labiau nei buvusi pirmoji dukra “Chelsea Clinton”, kuri savo paauglystėje praleido viešai, o jo tėtis Billas Clintonas tarnavo prezidento kadencijai nuo 1993 iki 2001 metų. Žinoma, ji yra užuojauta 11 metų – Baronas Trumpas ir per savaitę atėjo į gynybą internete.

“Gerbiamoji Matty-Barron yra A KID. Vaikui neturėtų būti kalbama žemiau – realiame gyvenime ar internete, o suaugusiam žmogui tai padaryti? Dėl gėdos”, – rašo ji atsakydama į kritikuojamą ištrintą temą Jauniausio sūnaus prezidento Trumpas.

Dar viena žinia parodė, kad “Clinton” yra “preteen” atgal po to, kai žiniasklaidos leidinys išleido istoriją pavadinimu “High-Time Barron Trump pradeda puošti, kaip jis yra Baltuosiuose rūmuose”.

37 metų vyras atsakė: “Laikas žiniasklaidai ir visiems palikti Barroną Trumpą ir leisti jam turėti privačią vaikystę, kurią jis nusipelno”.

Melania Trump, kuri anksčiau pareiškė, kad ji tikisi kovoti su kibernetinėmis nelaimėmis per savo laiką kaip pirmoji ponia, buvo dėkinga “Chelsea” paramai ir pasirodė “Twitter”, norėdama padėkoti motinai už sūnų atgal. “Ačiū @ChelseaClinton – taip svarbu, kad visi mūsų vaikai būtų patys save! #StopChildhoodBullying”.

SUSIJĘS: “Chelsea Clinton”: kaip menstruacijas ir maitinimą krūtimi stigmos “bausti moteris”

Tai yra trečias kartas, kai Clintonas pasisakė už Barroną. Sausio metu prezidento Trumpo pergalės metu ji parašė: “Baronas Trumpo nusipelno galimybės, kad kiekvienas vaikas daro vaiką. Atsižvelgiant į kiekvieną vaiką, taip pat reiškia prieštarauti @POSS politikoms, kurios kenkia vaikams.”

Laikykis gero darbo “Chelsea”!