Melanija Trumpas dėvi rožines kulnais ir balta suknele, kad padovanotų savo inauguracijos balso suknelę

Melanija Trumpas išlaikė savo stilių paprastą, nes ji atsiskyrė nuo savo inauguracinės rutulio suknelės Nacionaliniame Amerikos istorijos muziejuje Vašingtone, D.C., penktadienį.

Melanija Trump Smithsonian
SAUL LOEB / Getty Images

“Smithsonian” nacionalinio Amerikos istorijos muziejaus ceremonijoje, skirtoje apšviesti kostiumą, pirmoji ponia iškėlė šalia jos paprotę be balto šilko kapoto Hervé Pierre suknelę, kurią ji padovanojo muziejaus “First Ladies Collection”. “Trump” švelniai švelniavosi kasmetiniame renginyje kremo drabuzėje, pridedant spalvotą popklietę su rožine apykakle ir rožine stiletto siurbliais.

Melanija Trump Smithsonian - Embed - 1
Win McNamee / Getty Images

“Tai gali būti bauginanti užduotis pasirinkti aprangą, kuri bus įtakinga ir taptų mūsų tautos istorijos ir amžinybės istorijos dalimi”, – sakė buvęs modelis ceremonijoje, sakė “ABC News”. Ji pridūrė, kad Pierre turėjo tik dvi savaites suknelę sukonstruoti. “Dabar aš tikiuosi, kad šis kūrinys yra vienas iš daugelio puikių mūsų šeimos istorijos pradžios čia Vašingtone, D.C.”

Melanija
Win McNamee / Getty Images

Prieš renginį Trumpas sakė, kad ji “pagyrė” dovanoti mados mados drabužį parodai, kuri apima daugiau nei 200 metų “First Ladies” išvaizdą, įskaitant “Michelle Obama” rubino spalvos chiffono sukneles pagal užsakymą iš dizainerio Jasono Wu.