Melanija Trumpas dėvi Black Stilettos, kaip ji išvyksta už Houstoną

Melanija Trumpas eina į Houstoną. Pirmoji ponia prisijungė prie jos vyro, prezidento Donaldo Trumpo, kelionėje į Teksasą, kad ištirtų atsaką į “Harvey” uraganą, kuris praeitą savaitę pavertė kripta praeitą savaitę kaip 4 kategorijos audra, nukentėjusiame regione su niokojančiu lietingu ir potvyniu.

Melia išvyko į Baltuosius rūmus antradienį Viršų Gun-Esko ansamblis alyvuogių žalią bombonešio striukę, juodą viršutinę dalį ir atitinkančias cigarečių kelnes – papildytas negabaritiniais aviatorių akiniais nuo saulės. Tačiau aksesuaras, kuris kalbėjo “Twitter”? Jos poros juodųjų Manolo Blahnik stiletto kulnai ($ 595; nordstrom.com).

TK
NICHOLAS KAMM / AFP / Getty

“Twitter” vartotojai atkreipė dėmesį į tai, kad “Melania” avalynės pasirinkimas atrodė nepraktiška, nes aplankė regioną, kuriame nepasikeitė potvynių.

Tačiau Trumpo atstovas spaudai greitai nustatė įrašą tiesiai, sakydamas Vašingtono egzaminuotojas kad ji turi kitą porą batų, kad ji pasikeistų į lėktuvą prieš paliesdami Teksase.

TK
AP Photo / Evan Vucci

SUSIJĘS: Melanija Trumpas atvyksta į Baltųjų rūmų “Head-to-Toe Pink”

Tiesą sakant, kai FLOTUS įžengė į Corps Christi, Teksaso valstiją, ji pasikeitė į traškią baltą mygtuką marškinėlę, “Adidas Stan Smith” sportines kailius (75 dolerius; nordstrom.com) ir beisbolo kepurę.

Politikai ir garsenybės taip pat parodo savo paramą nukentėjusiems regionams per aukojimus ir veiksmus. Spauskite čia, jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galite padėti “Hurricane Harvey” aukoms, nesvarbu, kur esate.