Meghan Markle uždarykite kostiumus ir socialinės žiniasklaidos prieš tuokdami princą Harį. Kodėl?

Kai Meghanas Markelis uždarė savo gyvenimo dienoraštį “The Tig”, 2017 m. Balandžio mėn., Mes žinojome, kad viskas su “Prince Harry” tapo rimta. Tuo metu šaltinis uždarė spekuliacijas, kad dienoraščio pabaiga buvo ką nors susiję su jos karališku romanu.

“Tigas buvo Megano meilės darbas”, – sakė šaltinis Žmonės, “Bet tai yra dieninis darbas. Ji nori sutelkti šį sezoną Kostiumai, kuris tik pradeda filmuoti ir praleidžia daugiau laiko savo filantropijos srityje. “

Atsitiktinai Kostiumai aktorė taip pat vis mažiau pradėtų naudoti socialinę žiniasklaidą, ir galiausiai ji visiškai nustojo skelbti “Instagram” ir “Twitter”. Atsižvelgiant į tai, kad ji anksčiau išlaikė labai aktyvias socialinės žiniasklaidos sąskaitas, laikas buvo tikrai įtariamas, nors dar kartą rūmai nesutiko, kad tai turėjo nieko bendro su jos santykiais.

Meghanas Markle
OLI SCARFF / AFP / “Getty Images”

Tada atėjo gandai, kuriuos Markle paliko Kostiumai po jos septintojo sezono, ir buvo beveik neįmanoma paneigti, kad jos išvykimas buvo ne dėl tariamo planuojamo judėjimo per tvenkinį. 2017 m. Lapkričio mėn. Ataskaita buvo patvirtinta, kai princas Harry ir Meghan Markle paskelbė apie savo dalyvavimą – ir jos oficialus išėjimas iš darbo.

Po dviejų mėnesių visi “Markle” duomenys “Instagram” ir “Twitter” buvo ištrinti, kai uždarė savo sąskaitas. Tuo metu rūmų šaltinis teigė, kad vienintelė priežastis buvo ta, kad jie nebuvo naudojami.

“Ponia Markle yra dėkinga visiems, kurie per metus lankė savo socialinės žiniasklaidos sąskaitas “, – sakė šaltinis Žmonės. “Tačiau, kadangi ji tam tikrą laiką nenaudojo, ji priėmė sprendimą uždaryti”.

Tačiau pagal karaliaus ekspertą ir autorių Harry: gyvenimas, praradimas ir meilė Katie Nicholl, motyvacija buvo susijusi ne tik su neveiklumu.

“Kalbant apie socialinę žiniasklaidą, man atrodo, kad šiek tiek susirūpinimą kelia Palace HQ. Kai rašote tokį tinklaraštį kaip “The Tig”, jūs galų gale gausite daug savęs. Galite pakviesti kameras į savo asmeninį gyvenimą. Tokie dalykai, kaip Meghanas, savo miegamosiose savo gulint ant savo lovos parašė savo šunų nuotraukas, atskleidžiančias savo namo vidų, parodydamas savo batų kolekciją, rodydamas savo papuošalų kolekciją, visi šie dalykai būtų dalykai, kurie būtų tiesiog, manau , išsiųs signalizatorių skambučius rūmuose “, – sakė Nicholas Stiliuje.

Ji pridūrė, kad mažai tikėtina, kad Meghanas būtų aiškiai pasakęs, kad uždaryti savo socialinę žiniasklaidą, tačiau jai gali būti patarta, kad lėtai.

“Manau, kad kai ji nusprendė uždaryti savo socialinę žiniasklaidą, Kensingtono rūmų koridoriuose ji labai atsipalaidavo. Nemanau, kad ji niekada nebuvo nurodyta uždaryti “The Tig”. Manau, tai buvo, kaip man buvo pasakyta, tai buvo asmeninis sprendimas “, – sakė N. Nicholas.

“Aš taip pat žinau, kad tuo metu ji konsultuoja dvasininkų, ir aš manau, kad jei ji paprašytų jų patarimo, tai tikrai turėtų būti išvalyti socialinę žiniasklaidą ir būti labai atsargiems, ką ji daro”, – ji pridėta.

Kalbant apie mesti rūkyti Kostiumai, šis sprendimas buvo neišvengiamas, jei Markė rimtai susitaikytų su Hariu. “Manau, kad būtų labai sunku, jei Meganas tęs savo karjerą aktoriumi ir ištekėtų į karališkąją šeimą”, – sakė Nicholas. “Manau, kad žiniasklaida būtų neįmanoma. Manau, kad praktiniai klausimai būtų neįmanomi. Kaip ji galbūt galėtų gyventi kaip karališka karalienė vietose ir šaudyti? Tai tiesiog nebūtų dirbęs. Taigi aš nemanau, kad šiuo klausimu jai nebuvo jokio realaus pasirinkimo “.

SUSIJĘS: Meghan Markle naudoja šį amžių seną stresą išlaisvinanti priemonė pasiruošti jos vestuvėms

“Pasisekė, kad ji jaučia, kad po septynių sezonų Kostiumai ji iš tikrųjų pasiekė natūralią išvada šios karjeros dalies atžvilgiu “, – pridūrė ji.

Su Kostiumai savo praeityje Markle dabar visą dėmesį skiria jos karališkiems darbams, kaip tikisi rūmai.