“Meghan Markle” suteikė savo “Go-to Messy Bun” karališką vestuvių atnaujinimą

Pasaulis seka Meghan Markle’s šukuosenas, nes jos dalyvavimas princui Hariui buvo oficialiai paskelbtas. Visą dėmesį, kad dabar jos parašyta laisvas bangas ir purvinas kepalas, buvo pagrindinis įvykis: jos vestuvių diena. 

Markle Wed princas Harry šeštadienį, gegužės 19 d. Vindzoro pilyje. Atsižvelgdamas į naują Cute Middleton’s seserį-in-in-law-in-law-in-law-in-law-in-the-law, the first Kostiumai žvaigždė nešiojo savo plaukus centrinėje dalyje ir pasuko į mažą, didžiulį chignoną ant kaklo priekinės pusės, kurią sukūrė įžymybių šukuosena seržantas Normantas. 

Meghanas Markle
Samiras Husseinas / “WireImage”

SUSIJĘS: “Meghan Markle” ir “Prince Harry” karališka vestuvė nuotraukose 

Išvaizda yra vestuvių dienos atnaujinimas įprasto nepaprasto maisto, kurį Markle dėvi oficialiai karališkiems pasirodymams su “Prince Harry”. Tačiau Markle visiškai neatsisakė laissez-faire stiliaus: keletas veido rėmų sruogų buvo paliktos laisvos. 

Pagal tradiciją, Markle dėvėjo karališkosios šeimos pagarbą tiarą. Jos sparkly plaukų aksesuaras yra karalienės Marijos Filigree Tiara, dekoruotas gabalas, kuris puikiai tinka po savo plika.  

Ir tokiu būdu Markle tapo kunigaikštiena ir nustatė 2018 m. Šukuosena.