“Meghan Markle” prieš “Blake Lively” už stipraus piktogramų apdovanojimą

Meghan Markle: stiliaus piktograma.

Gerai, tai gali būti ne pats Pirmas ką atsimenate, kai galvojat apie Sasekso hercogą (nors ji puikiai dirba atsižvelgdama į visas karališkas taisykles, kurias ji turi laikytis), tačiau, kiek karaliaus gerbėjų, jai būdinga mados šventė. Arba bent jau verta trofėjaus.

Meghanas Markle Teen Choice Awards lead
Max Mumby / “Indigo” / “Getty Images” nuotrauka

“Markle” buvo nominuota “Choice Style Icon” apdovanojimui 2018 m. “Teen Choice Awards”, ir mes palaikome pirštus, kad ji iš tikrųjų pasirodė parodoje rugpjūčio 12 d., Ar ji laimi ar pralaimi.

Jei norite namo pasiimti kaip patrauklią banglentę (taip, banglentę), ji turės įveikti gana stiprią konkurenciją. Kiti nominėliai yra Blake Lively, Chadwick Boseman, Harry Styles, Migos ir Zendaya, taigi, jei norėtumėte karališkųjų rungtynių prieš Holivudą, jūs turite tai. 

Jei Markelis nori, kad ji juos visus trumpintų, jie gali balsuoti (iki 10 kartų per dieną, nerimą keliančiam asmeniui), “Twitter” ir “TeenChoice.com”.

SUSIJĘS: Kodėl Miley Cyrus Battle dėl “Teen Choice Awards” apdovanojimai paskutinę minutę

Tikriausiai galima sakyti, kad Markle iš tikrųjų nepadės jai geriausio ir ryškiausio ceremonijos (karališkojo skambučio raginimas …), tačiau buvusi aktorė vis tiek gali greitai pridėti prie savo trofėjų bylos.

Buvo buzz, kad ji galėtų būti laikoma Emmy nominacijos už savo darbą Kostiumai, nors tikimybė, kad ji iš tikrųjų užsisegins nom, yra maža, nes nuo to laiko Kostiumai praeityje tiksliai nugalėjo trofėjų bangas. 

Jūs niekada nežinote, galbūt Markle spindesys taps visiškai įmanomas. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 60 = 62