Meghan Markle karališkasis gyvenimas pasikeis, kai princas Williamas tampa karaliumi

Kiek mes žinome, mūsų garbanojanti 92 metų mergaitė, karalienė Elžbieta (ilgai galbūt ji karaliavo), nėra nemirtinga ir netrukus bus princas Čarlzas, norėdamas priimti sostą. Ir tada princas Williamas.

Žinome, ateitis be mūsų mėgstamiausio atspalvio mesti atrodo neįmanoma, tačiau vieną dieną princas Williamas valdys, ir mes visi turime giliai kvėpuoti ir su tuo sutikti. Tai sukels keletą pakeitimų beveik visiems su juo susijusiems žmonėms, ir, žinoma, tai neišsiskiria ir sesuo Meghan Markle.

Meghanas's role once William is king lead
Chrisas Džeksonas / “Getty Images”

Nors “Markle” gyvenimo pokyčiai nebus tokie reikšmingi, kaip Kate Middleton’as (ar ji eis su “Queen Kate” ar “Queen Catherine”? TBD), viskas vis tiek keis savo jau turiningą gyvenimą. Buvęs karališkasis bistleris Grantas Harroldas pasakojo Express kad daug šią savaitę interviu.

SUSIJĘS: Karališkosios procesijos narys, pasodintas prieš karalienę Elizabetą ir dvi princeses

“Sasekso hercogiene bus svarbus vaidmuo plėtoti, nes vieną dieną ji bus teisė su karaliumi”, – sakė jis. “Ji ims pareigas monarcho vardu, kaip matome karalius šiandien už karalienę”.

Meghanas's role once William is king embed
Chrisas Džeksonas / “Getty Images”

Gali atrodyti, kad ji jau yra pažymėjusi tą langelį. Ji ir karalienė Elžbieta dalį praleido vasarą ir sukėlė nemalonių šeimos prisiminimų (nepripažintą princą Harį), bet kai Williamas yra karalius, tokie karaliaus vizitai tik sustiprės.

SUSIJĘS: karalienė Elžbieta slaptai buvo Meghan Markle Stan visą laiką

“Abi karališkosios kunigaikštystės atlieka svarbų vaidmenį”, – paaiškino Grantas. – Aš įsivaizduoju, kad pamatysiu daugiau Kembridžo kunigaikštystės, nes ji pasiruošusi savo būsimam karalienės vaidmeniui. “

Na, mes pamatysime Kate, kai ji spalio mėnesį nebus motinystės atostogoms, tai yra. Bent jau turime Markle, kad tuo tarpu mus užmuštų.