Meghan Markle ir princas Harry pranešė, kad jų globos neapsaugos

Šiais laikais mes turime labai mažai, kad stebina mus kaip gandas apie Meghan Markle. Atrodo, ar ji ir princas Haris, ar ne, arklidžia aplink labdaros polo rungtynes ​​ar slepia tariamą atostogas su George’u ir Amalu Clooney’u (#jealous), jie grazina antraštes su pranešimais apie viską nuo santuokos bėdų ir triumfų iki kūdikių spekuliacijos, visa šebanga.

Bet net žinant, kad neužkietėme nuo tiesiosios dainos, gundydamiesi paskutinis apreiškimas, gautas iš karališkų šaltinių: kad ji ir Haris galbūt neapsaugotų savo vaikų.

Mes žinome, ką?

Meghanas and Harry kids lead
Baseinas / Samiras Husseinas

Kad mes, kaip mes žinome, čia neatsiverstų čia, Markle nėra nėščia. Bet jei ji buvo Karališkasis ekspertas Marlene Koenig su kūdikiu su Hariu padarė nuostabų kaltinimą, kas tikrai turėtų būti atsakingas.

Pasak jos, karalienė Elžbieta yra ta, kuri iš tikrųjų turi visišką teisinę globą dėl kai kurių nedidelių karalienių – ne jų tėvų.

“Suverenis teisiškai globoja nepilnamečius anūkus”, – sakė Koenigas. “Tai grįžta prie karaliaus George’io [kuris valdė 1700-ųjų pradžioje], ir įstatymas niekada nebuvo pakeistas. Jis tai padarė, nes jis turėjo labai menkus santykius su jo sūnus, būsimasis karalius George II, todėl jie turėjo šį įstatymą, o tai reiškia, kad karalius buvo jo anūkų globėjas “.

SUSIJĘS: Karalienė Elžbieta tikrai nėra Megano Markelio tėčio dramos

Jei laikote skaičių, tai reiškia, kad šis įstatymas yra tiesiog 300 metų amžiaus. Tačiau Koenigo nuomone, jis vis dar buvo techniškai patvirtintas daugumos teisėjų patvirtinimu … 1717 m. Teismas nusprendė, kad “priežiūros teisė pratęsiama jo anūkams, ir ši teisė į teisę priklauso Jo Vedybei, Karaliaus karaliui, net tėvo metu” gyvenimas.”

Pagal įstatymą, kuris yra senas, ši “nauja informacija” nėra naujiena. Tai taip pat reiškia, kad princesė Diana ir princas Čarlzas techniškai neturėjo globos Princui Williamui ir princui Hariui, tai, kad Koenigo teiginiai buvo paminėti per jų santuokos nutraukimą.

Royals embed
Nuotrauka Tim Graham

“Depozicija nėra įtraukta (tame skyrybų dokumentuose), nes jie teisėtai neturėjo globos savo vaikams”, – sakė Koenig..

Koenig taip pat sakė, kad tai pasakytina apie tris vaikus princą Williamą ir Kate Middletoną, princą Džordžą, princesę Charlotte ir princą Louisą.

Dar neužsimenama, ar tai nutinka 2018 m. Teismo salėje, bet tikiuosi, kad niekas niekada neturėtų sužinoti. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − = 45