Meghan Markle ir princas Harry Aptarkite šeimos iššūkius su Prince William ir Kate Middleton

Nors karališkoji šeima (arba bent jau keturios) dirba kartu, atrodo gana nesudėtinga, jos yra pirmosios, pripažindamos, kad bendradarbiaudamos savo psichinės sveikatos sąmoningumo kampanijoje turi iššūkių.

Karališkojo fondo forume Londone per pirmąjį oficialų karališkąjį pasirodymą padarė princas Harry, nuotaka Meghan Markle, princas Viljamas ir kunigaikštienė Kate Middleton..

TK
Chrisas Džeksonas / Getty

Kate išdidžiai išplėtė savo kūdikio kilpą per šimtą kelio ilgio Serafinų motinystės suknelę su imperijos juosmeniu, o Markle pasirinko madingą jūrų laivyno Jasono Wu suknelę. Princas Harry nešiojo šiltą šiltą kostiumą su atvira apykakle, o jo vyresnysis brolis pasirinko gilų tamsaus kostiumo ir džemperio kombinaciją.

TK
Chrisas Džeksonas / Getty

TK
Chrisas Džeksonas / Getty

Tarp jų pokalbio apie psichinę sveikatą ir jų tikslus savo kampanijų “Heads Together” metu akivaizdžiai paaiškėjo šeimos dinamikos tema.

Paklaustas, ar jie turi nesutarimų, princas Williamas išleido nuoširdžią juoką: “O taip, taip …”, sakė jis, žiūrėdamas iš auditorijos (ir Meghan Markle).

“Sveikūs nesutarimai”, – pasakojo Haris. – Manau, kad tikrai gerai, kad turime keturias asmenybes, ir mes visi turime tokią pačią aistrą, kad norime padaryti skirtumą – tačiau skirtingos nuomonės. Ir manau, kad šios nuomonės tikrai, tikrai gerai. “

“Darbas kaip šeima turi savo iššūkius”, – tęsė jis, – žinoma, tai daro. Tai, kad visi juokėsi, reiškia, kad visi tiksliai žino, kas tai yra. Mes įstrigę kartu likusiam mūsų gyvenimui, todėl … “

SUSIJĘS: “Spice Girls” gali atlikti “Prince Harry” ir “Meghan Markle” vestuves

TK
Chrisas Džeksonas / Getty

“Tobulumas yra geriausias,” Markel juokavo. “Ačiū Dievui, tai yra tokios skirtingos asmenybės ir kad kiekvienas yra labai komunikabilus, nes taip galite iš tikrųjų matyti didesnius pokyčius. Jei visi galvotų vienodai, kaip jūs ketinate stumti voką? Kaip jūs ketinate įsilieti į kitą požiūrį? Keičiant minties mąstyseną ir visa, kas yra šio komunikato dalis, mes turime nuolat. Todėl manau, kad dėl to jie turėjo daug galios kartu su “Heads Together” ir visais, ko tikime, siekdami judėti į priekį “.

Markle taip pat aptarė moterų teises per diskusiją, atsižvelgdama į “Time up Up” ir “#MeToo” judesius. “Aš išgirdau daug žmonių, kalbančių apie moterų galių suteikimą ir moterų teisių suteikimą, – girdėsite žmones, sakydamas, kad jie padeda moterims rasti savo balsus”, – sakė ji. “Aš iš esmės nesutinku su tuo, nes moterims nereikia rasti savo balsų, jiems reikia suteikti įgaliojimus ja naudotis, o žmones reikia raginti klausytis”.

“Šiuo metu su daugybe kampanijų, tokių kaip” Aš per daug “ir” Time’s Up “, nėra geresnio laiko toliau šviesti moterys, turinčios galių ir galinčių jiems padėti”, – tęsė ji.. 

Markle mintis apie judesius yra įdomu, nes neseniai įvykęs atotrūkis “Middleton” susidūrė su tuo metu, kai ji atvyko į “BAFTA Awards” giliai žalios spalvos suknelę, kaip ir su “Auksiniais gaubliais”, dėvėti juodą, kad apdovanojimų šou buvo solidarumo su “Time’s Up”. 

Royals apskritai nėra linkę dalyvauti politiniuose reikaluose. Vis dėlto, daugelis buvo susierzinę dėl Kate sprendimo.