Meghan Markle atskleidžia treniruotę, kuri visiškai paverčia savo kūną

Mes galime sėdėti ir skaičiuoti būdus, kuriais mes esame apsėstas Meghan Markle (jos plaukai, jos drabužiai, jos sužadėtinė … .. “nuf sakė), bet dabar ji taip pat turi pasaulį, apsimeta savo treniruotėmis. Naujai įsitraukusi žvaigždė atskleidė, kad ji yra “Pilates” pagrįsto treniruotės “Megaformer” aparate gerbėjas.

Ji pasakė Moterų sveikata UK Ji yra jai ilgai trenerio ir draugo Heather Dorak studijos “Pilates Platinum” ventiliatorius, kur užsiima klasėje “Megaformer”. “Jūs nuolat grįžtate dėl kelių priežasčių: pirma, jūsų kūnas iš karto pasikeičia … duokite jam dvi klases ir pamatysite skirtumą; antra, Heather yra nuostabi – kaip instruktorius, kaip draugas, ji visada įkvepia; pagaliau, klasėje esantys žmonės yra kietas, nepretenzingas ir motyvuojantis … ir tai yra Heatherio energijos išbandymas “, – sako ji..

Taigi mes nuėjome tiesiai į mašinos išradėją ir “Lagree Fitness Studio”, “Sebastien Lagree” įkūrėją, kad sužinotume apie treniruotę, kurią Markle sako “nedelsdama pakeičia jūsų kūną”.

VIDEO: Kaip gauti kūną kaip Sofija Vergara

 

Kas yra “Megaformer”??

Visų pirma, išsiaiškinti bet kokią painiavą tarp “Lagree Fitness” ir “Pilates”; jūs niekada nedaryk jokių nuolatinių reformų vykdytojų. Reformatoriui įkvėpė ligoninė, kai Džozefas Pilatesas buvo slaugytoja ir reabilitavo žmones savo lovoje. Reformatorius yra skirtas užmegzti nugarą ir reabilituoti ir atnaujinti raumenis be jokio spaudimo jūsų kūnui. Kai atsistosite, jūs nebesinaudosite “Pilates”.

“Lagra” fitneso metodas yra patentuotas treniruotės metodas (nuo 2016 m. Birželio mėn. Jis buvo oficialiai patentuotas kaip savo treniruotės metodas) ir novatoriškas visapusiško intensyvumo intervalų mokymo (HIIT) treniruotės, atliktos patentuotuose “Megaformer®” arba “Supra” pakreipimo ašies varikliuose , kurį sukūrė steigėjas Sebastienas Lagrė, specialiai “Lagra” fitneso metodui. Didelio intensyvumo ir nedidelio poveikio treniruotės metu protas ir kūnas jungiasi per labai lėtai atliekamus įvairių tikslų užsiėmimus, tokius kaip lentos, lunges, pushups, pilvo sutrikimai ir pritūpimai, kurie skatina stiprumą, ištvermę, šerdį, širdį, lankstumą ir pusiausvyrą kiekviename žingsnyje.

Kaip dažnai Meghan praktikuoja Lagrę?

Mano manymu, su savo užimtu grafiku, ji gali tai padaryti tik keletą kartų per savaitę. Ji sakė, kad tik po 2 seansų pastebėsite kūno sudėtį; tai yra paskatinimas nuolat tobulinti “Megaformer”. Po dešimtmečio dirbdamas su garsenybėmis žinau, kad jų laikas yra minimalus – kartais jie gali tik prisiminti 10-20 minučių treniruotę. Naudodami “Megaformer” atsparumo platformą + kilnojamą vežimėlį, spyruoklių ir skriemulių sistema – ir jūsų paties kūno svoris – suteikia jums viso kūno, kardio, stiprumo mokymo, lankstumo didinimo treniruotę su greiciais rezultatais..

Kurią “Megaformer” versiją naudoja “Meghan”?

Kai Meganas dirba L.A., ji mokosi M1 – tai yra pirmoji “Megaformer” versija, kurią kada nors išradau ir kuri buvo išleista 2009 m .; kai ji yra Londone, ji kuria naują, atnaujintą “Megaformer”, “M3” versiją, kurią paskelbiau 2014 m..

Skirtumas tarp šių dviejų yra tai, kad M1 rekomenduojamas treniruotės laikas yra 50 minučių – 1 valanda; ir M3 yra bet kur nuo 35 iki 45 minučių. Kiekvieną kartą, kai išleidžiu atnaujintą “Megaformer” versiją, manau, kad minimalus pereinamasis laikotarpis (nes “Lagra” fitneso metodas yra viskas apie nuolatinę raumenų įtampą), o jūsų treniruotės efektyvesnis per trumpesnį laiką. Kiekviena “Megaformer” versija, kurią aš išleidžiu, suprojektuota atsižvelgiant į naudotojo nuomonę – kaip paskolinti daugiau pratimų ir naudotojo variantų, pavyzdžiui, pridėti daugiasluoksnių rankenų, daugiau vietų kojoms ir rankoms, pridėti greitojo paleidimo spyruoklės sutaupyti pereinamųjų laikų tarp pratybų.

Priklausomai nuo to, kurioje studijoje jūs einate, nustatysite ten naudojamą įrangą ir, nors treniruotė yra universali savo metodu, tam tikros studijos su senesnėmis mašinomis gali turėti ilgesnės klasės kartus, kad kompensuotų pratimams praleistų laiką.

Kaip “Lagra” fitneso metodas sukuria tą ilgą, liesos išvaizdą kaip “Meghan”?

Tai vienintelis metodas, kuris efektyviai sujungia stiprumą, ištvermę, šerdį, širdį, lankstumą ir pusiausvyrą. Tai labai intensyvus, bet mažo poveikio treniruotės būdas, kuris sustiprina, sustiprina ir tonizuoja raumenį labai greitai išlaikydamas pastovią įtampą raumenyse. “Lagra” fitneso metodo pagrindas yra išlaikyti raumenų susitraukimus iš bet kur per 60-120 sekundžių vienu metu; kai tai padarysite – ir kiekvieną judėjimą atlikite lėtai (mes kalbame apie 4 skaičiavimus, 4 skaičiai iš eilės), tai verčia jūsų lėtai raumenų skaidulos suaktyvinti, sudegindami riebalus ir ilgais raumenimis. Mes visi siekiame išvengti greitų, sprogstamųjų judesių, nes jie yra tokie, kaip raumenys. Be to, išlaikydami raumenis susitraukiant daugiau kaip 60 sekundžių, pradėsite drebėti ir prakaituoti, o tai padidins jūsų širdies ritmą, ir tai yra magija, nes dabar jūs tonizuojatės, skulptuojate, riebalai degosi, o širdies susitraukite.