Meghan Markle ateities duktė paveldės šią labai sentimentalią juvelyrikos dalį iš jos kolekcijos

Negalima paneigti, kad Meghan Markle turi nepriekaištingą drabužių spintą, todėl nenuostabu, kad ji turi juvelyrikos kolekciją, kuri lengvai konkuruoja su dizainerio temomis. Ir mes net ne kalbame apie savo didžiulį deimantų sužadėtuvių žiedą iš vyro princo Harry. 

Nors jaunavedžiams šiuo metu nėra vaikų, Szekso hercogiene jau yra šeimos paveldėtojai, kurie yra pasirengę perduoti savo būsimai dukrai. 

2015 m. Kalbėjo Markė Sveiki! žurnalas ir prisipažino, kad po jos pasirodymo nusipirkau labai pliuškiančią vertingą papuošalų Kostiumai pasiekė televizijos etapą. “Aš visada troško” Cartier “laikrodžio” French Tank “, – paaiškino ji. “Kai sužinojau, kad” Kostiumai “pasirodė trečiajam sezonui, kuris tuo metu atrodė tokia gairelė, aš visiškai išsiplėtė ir nusipirkau dviejų tonų versiją.”

Meghanas Markle Aging
Getty Images

Norėdami pažymėti svarbią progą sugebėti nusipirkti tokios ekstravagantiškos dovanos, Meghan graviūrų laikrodį sentimentaliomis žiniomis, kurios, tikiuosi, įkveps jos dukterį ateityje.. 

“Aš jį išgraviruotas ant nugaros”, M.M. M. M. “ir aš planuoju vieną dieną ją duoti savo dukrai”, – sakė ji. “Tai daro ypatingus dalykus, ryšį su jais.”

Prince Harry vėlyvoji motina Princess Diana taip pat buvo “Cartier French Tank Watch” gerbėjas, todėl dar labiau išryškins dovaną.. 

Ikoninis grožis. Princesė Diana su savo laikrodžio laikmačiu, maždaug 1995 metais. #MyCartierTank # Tank100 #CartierTank

Paskelbta Cartier oficiali (@ cartier) žinia

Lapkričio mėnesį, po jų karaliaus įsitraukimo, Harry ir Meghan atskleidė, kad, nors jie šiuo metu nesistengia kūdikio, jie planuoja “netolimoje ateityje” vaikams. 

Erelio akimis gerbėjai įsitikinę artimiausiu metu, nes “Harry” “2017 RS6 Avant” Audi “buvo įtraukta į” Auto Trader “, paskatinusį žmones tikėti, kad karalius ruošiasi atnaujinti į tinkamesnį automobilį. 

Pirštai kirto, tai mergaitė?