Megano Markelio pusė sesers tik prisipažino, kad ji “išparduos” savo gretimoje būsenoje

Jei jums įdomu: “Gee, kas yra Megano Markelio pusė sesuo, Samantha, iki šiol?” tada tu tikriausiai vienas. Bet, hey, bet kokiu atveju jus užpildysime.

Sussexo didžioji kunigaikštienė grįžta į savo spaudos šlifavimą, šį kartą atkreipdama dėmesį į pastabas, kurias ji “išparduoda” naujam Markės pavadinimui ir karališkosios šeimos vietai. Spoileris: ji yra!

“Aš daugumoje žiniasklaidos priemonių dirbu ir transliuojant, nes mano sesuo yra staiga karališkoji, nėra pagrindo man viską nutraukti”, – pirmadienio rytą ji sakė interviu su Gero ryto Britanija, pagal E! Žinios. “Mes susidursime su tuo – mes visi turime išgyventi. Pinigai daro pasaulį apeinančiu, taigi, jei norite paskambinti į šį išgryninimą, tai gerai, bet man atrodo, kad niekas žiniasklaidoje atsisakytų mokėti užmokestį kalbant apie karališkąjį ir, kaip šeima, mums netaikomas karališkasis protokolas “. 

Ten jūs turite tiesiai iš arklio burnos.

Susijęs: gandas įspėjimas: Meghan Markle norėjo dėvėti smokingas, bet princas Harry pasakė Nr

Taip pat galite tikėtis, kad daug daugiau iš Samantha, 53, iš tabloidų, ypač per kelias savaites, po kurių ji vaidino JAV versiją “Celebrity Big Brother” (garsenybė turi lankstesnę apibrėžimą visame tvenkinyje, matyt), kuris rudenį pradeda filmuoti. Mes manome, kad ji turės įstrigusią spaudos kelionę prieš paskelbdama savo memuarą, anksčiau pavadintą Princesės Pushy’s seserio dienoraštis, dabar vadinamas Pasakojimas apie du seserius– kada tai yra. 

Galų gale, atsižvelgiant į jų įtemptus santykius (yra priežasčių, dėl kurių Samantha nebuvo pakviesta į karališką vestuvę), mes stebime, ar pasaulis visada bus pavargęs išgirsti, ką Samantha išleidžia ten. Atsižvelgiant į tai, kad Meghanas (taip pat ir nepasituręs) sūnėnas, jau nekalbant apie savo tėvą – liūdnai žinomą Tomą Marką, tęsia populiarumą, jaučiame, kad atsakymas yra netrukus.