Matt LeBlanc aptaria tai, kas tinka susitikimams su naujos kartos draugų ventiliatoriais

Dabar, kai klasikinis komiksas Draugai yra srautas “Netflix” (jūs žinote, kad jau žiūrėjote sezoną ar keturis dabar), visiškai naujos kartos žiūrovai įsimyli “Central Perk” gaujoje. Niekas nežino, kad geriau nei pats ponas Joey Tribbiani, Matt LeBlanc. The Epizodai žvaigždutė sustojo Vėlyvą naktį su Setu Meyersu ketvirtadienį, kur jis kalbėjo apie populiarumą Draugai dabar ir atgal, kai jis prasidėjo.

SUSIJĘS: Draugai Reuniono įspėjimas! Žiūrėti Jennifer Anistoną, Courteney Coxą ir Lisa Kudrową Kimmel

LeBlancas sakė, kad kas penkerius ar aštuonerius metus paaugliai pradės ieškoti jo, atpažindami jį iš šou, kuris gyvena sindikacijos metu. Tačiau užuot norėdamas suteikti aktoriui standartą “Kaip tu darai?” Sveikinimas atrodo naujesnis, jaunesni gerbėjai linkę sakyti: “Tu taip … senas. Kas nutiko tau, berniukas? “

SUSIJĘS: Lisa Kudrow sako, kad jos sūnus nėra suinteresuotas žiūrėti Draugai Reruns 

Žinoma, siaubinga Draugai Fandom nėra nieko naujo “LeBlanc”. Aktorius prisiminė, kad priimsianti Setą Meyerą, kai jis pasirodė šou populiarumo aukštyje – jis vieną kartą pamačiau savo televizoriaus stogą, kai sraigtasparnis skrido, norėdamas išgelbėti savo namą!

Žiūrėti Matt LeBlanc’s Vėlus vakaras interviu aukščiau pateiktame vaizdo įraše, kuriame jis prisimena savo pasenusią Draugai mados pasirinkimas ir nepatogus pre-Draugai klausymasis.

NUOTRAUKOS: žr. “Cast of” Draugai ir kaip jie pasikeitė per pastaruosius 20 metų