Mary-Kate ir Ashley Olsen Pasidalink gimtadieniu su kitu labai žinomu dvynių rinkiniu

Daugelis birželio 13 d. Gali atrodyti tik kaip įprasta diena, tačiau mes čia norime teigti, kad tai iš tikrųjų yra gana reikšminga dėl dviejų priežasčių, dėl keturių priežasčių.

Šią dieną 1986 m., Mary-Kate ir Ashley Olsen gimė ir praėjus trisdešimt vieneriems metams, į šį pasaulį atėjo Beyoncé ir Jay-Z dvyniai Rumi ir seras Carteris. Sutapimas? Tikriausiai. Bet būkime tikri: kokie yra tikimybė, kad du garsiausi dviejų broliškų dvynių rinkiniai turi gimtadienį. Tai gana laukinė, kai tu galvoji apie tai. 

Be gimtadienio, jie taip pat turi astrologinį ženklą. Visi keturi iš jų yra “Geminis”, tai reiškia, kad mes galime tikėtis, kad jie pasidalins keliais asmenybės bruožais. Ir įdomus faktas: Dvynių simbolis yra dvyniai.

Pasak horoscope.com, “Geminis” yra energingi ir greitai išmintingi, ir jie žinomi dėl dviejų skirtingų pusių, kuriuos jie rodo visam pasauliui. Šie bruožai yra naudingi, kai esate garsus, o “Olsen” dvyniai pasitraukė nuo dėmesio ir Carter dvynukai tiesiog pasuko, nesvarbu, kokia jie visada bus šiek tiek viešo akių. 

SUSIJĘS: 5 stiliaus paslaptys Mary-Kate ir Ashley Olsen visada sekite

Kaip ir Olsensas, Carter dvyniai turės išsiaiškinti, kaip augti dėmesio centre. Mary-Kate ir Ashley prisijungė Pilnas namas kaip kūdikiai ir paskui labai sėkmingai dirbo kaip vaikų aktoriai, prieš tai jie taptų dieninių dizainerių. “The Row and Elizabeth & James”. 

Kas žino, kokia karjera bus Karters, bet su tėvais, tokiais kaip Beyoncé ir Jay-Z, mes galime tik tikėtis, kad jie seka savo tėvų pėdomis arba paimsite Olsenso ženklą.