Mark Wahlberg: Justin Bieber nereikėjo man siųsti savo CK apatinių drabužių skelbimų

Markas Wahlbergas gali būti žinomas dėl jo vaidmens filmuose Patriotinė diena ir Kovotojas dabar, bet tai buvo jo gražus “Calvin Klein” apatiniai skelbimai 90-tieji metai, kurie padarė buvusį Funky Bunch-er buitinį pavadinimą.

Praėjus dvidešimt penkeriems metams, vyras ir tėvas didžiuojasi, kad persikėlė per savo beprotišką sielvarto fazę, tačiau, kaip jis atsiskleidė per pasirodymą Conan O’Brien ketvirtadienio naktį, yra tam tikras visur esantis pop žvaigždė, kuri didžiuojasi, kad sekė Wahlbergo mažai plakiuoti pėdsakai. Truputį per didelis, matyt.

“Kaip tu jautiesi apie Justin Bieber tai darai? Ar jis bet kokiu būdu pasiekė tave?” O’Brien paprašė Wahlbergo, o Biebero juodai balti skelbimai Calvin pasirodė šalia vieno ekrano.

ženklas Wahlberg Justin Bieber - Embed
Mandagumas

“Tu žinai, kad jis yra labai gražus jaunas žmogus, jis yra mano draugas, aš praleido laiką su juo”, – sakė Wahlbergas. “Jis atsiuntė man nuotraukas. Aš buvau toks:” Neišsiunčiate savo drabužių vaikinu “.”

Taigi kodėl “Atsiprašome” dainininkas atsiuntė jam nuotraukas? Wahlbergas sako, kad tai yra todėl, kad jis didžiuojasi. “Tai buvo didelis dalykas, kad jis tai padarė”, – priduria jis.

Tačiau Wahlbergas sako, kad yra kelias praeityje toje savo gyvenimo stadijoje. “Aš esu 45 metų, o tėtis – vyras, keturių tėvų, ir aš bandau pasitraukti iš šio įvaizdžio. Tačiau jūs žinote, ką? Žmonės duoda jam kibirą, kad augtų akcentuojant dėmesį, ir jie sako, kad jis turi šiek tiek požiūrį, bet jūs pažvelgiate į mano veidą. Tai reiškia, kad man buvo didžiausias pasaulio pankas. Jis labai gražus, jaunas ir mandagus, palyginti su tuo, ką buvau “.

FOTO: Marko Wahlbergo transformacija

Žiūrėkite juokingą interviu aukščiau ir įjunkite Wahlberg Patriotinė diena, šiandien teatruose.