Marina Diamandis kalba apie “Froot” ir jos “Electra Heart Alter-Ego” išsiskyrimą

Per 2012 m. Miranda Diamandis, geriau žinoma savo scenos pavadinimu “Marina” ir “Diamonds”, buvo lengvai atpažįstama jos lėlių tipo aprangos, balintų plaukų ir parašo širdies makiažo pagal jos kairę akį. Bet tai Madonna-apytikriai-Kaip-a-mergelė Tuo metu 22-erių metų vyras nuoširdžiai sutiko išleisti savo paskutinį kritikuojamą albumą, Electra Heart, buvo atmesta palankesniam išvaizdžiui ir vienodai aukštam garsui. “Manau, kad mano dalis jau nebėra”, – ji prisipažįsta Stiliuje.

SUSIJĘS: Mary Lambert derybos Macklemore, mama džinsai ir kampanijas per muziką

Naujojo Velso dainininko albumas, Froot, šiandien yra natūralus progresas nuo “80-ųjų” New Wave pop muzikos, apie kurią ji tapo žinoma. Gwen Stefani ir Christina Aguilera atspalviais 12 dainų skirstomos nuo drąsių melancholinių baladžių iki pulsuojančių šokių takelių, kiekviena savo karjerą įkvėpusiu naują laikotarpį, kuris žymi greitą nukrypimą nuo savo “alter ego” praėjusių dienų. Mes pasivijo Diamandis mūsų N.Y.C. biure iki jo albumo išleidimo ir sekančių pasirodymų “SXSW”, “Coachella” ir “Governor’s Ball”. Štai ištrauka iš mūsų pokalbio:

Jau praėjo beveik treji metai Electra Heart. Kas nutiko jūsų alter ego?

Tai buvo labai baisus teatro projektas. Po kurio laiko aš buvau baigęs tai padaryti. Aš visada domėjosi, kaip jūsų išvaizda gali apibrėžti jūsų tapatybę, ir manau, kad moteris gali turėti daugybę savo pusių. Electra Heart buvo itin naudingas dainų kūrimo požiūriu, nes aš padariau sąmoningas pastangas kurti komercinį pop albumą, kuriame turėjau kūrybišką valdymą, tačiau tai labai sunku padaryti, kai dirbate su dideliais gamintojais, kurie seka populiarius laiko garsus.

Ar tai kodėl nusprendėte bendrai gaminti Froot

Taip. Aš neturėjau jokių bendradarbių; tai man buvo labai svarbu. Šis albumas yra labai skirtingas.

Ar tu šiuo metu priėmė archetipinį ženklą?? 

Ne šio albumo. Man patinka atlikti, todėl visada bus toks energingas elementas, kad mano buvimas ant scenos, bet tai yra didelė lengvata, kad nereikės dėvėti daugybę makiažo kasdien. Tai buvo tokia ribota, nes negalima nukrypti nuo šio išvaizdos, jei bandote būti kitu žmogumi.

Kai žaidėte vaidmenį Electra Heart, Ar teko tortą ant makiažo kiekvieną kartą, kai palikote namą? 

Taip, mano dievas – nerimas! Aš turėjau, nes jei ventiliatorius niekada nematė mane be šio f ****** širdies mano skruosto, tai eiti Instagram. Dabar jaučiasi labai lengva ir lengva.

Kaip apie drabužius? Ar galėtumėte pasakyti, kad nuo tada stilius pasikeitė Electra Heart?

Tai tikrai pasikeitė. Aš jau 29 metai, ir kai aš pradėjau, man buvo 22 metai, todėl tuo metu manau, kad išmokau supaprastinti savo aprangą. Kai matai nuotraukas, kai aš pirmą kartą pradėjausi, aš septyni skirtingi išvaizda vyksta vienoje aprangoje, o dabar turiu daug stabilesnį požiūrį į apsirengimą. Aš viską išvaliau po to Electra Heart. Tai buvo kaip 11 šiukšlių maišelių su rausva pūkais.

Kurio stiliaus tu grožėtis? 

Mano mama. Aš nukreipiu savo žvilgsnį į šias 70-ąsias dienas. Jos stilius buvo šiek tiek vyriškas, bet labai paprastas.

Kur tau patinka apsipirkti??

Esu didelis “eBay” gerbėjas, ypač kostiumas. Jei ieškosite derliaus, gausite visiškai kitokią formą, nei dabar galėtumėte patekti į parduotuves. Neseniai gavau gražų “Stella McCartney” kostiumą. Jei aš esu High Street, man patinka “Topshop”, “Russell & Bromley”, “COS” ir “Kitos istorijos”.

Žiūrėkite toliau esantį “Pamoka” vaizdo įrašą ir nusipirkite Froot už $ 8 iTunes parduotuvėje. 

SUSIJĘS: Selena Gomez ir Zedd pasiekė klubą savo naujausiame vaizdo įraše