Mariah Carey’s Son parašė Kalėdų dainą

Gali būti šiek tiek per anksti sprogti: “Viskas, ko noriu Kalėdų metu, yra jūs”, bet Mariah Carey gali turėti šiek tiek laisvo konkurso iš savo paties sūnaus. Pasakė Nickas Cannonas Pramogos Tonight kad jo sūnus, Marokas, rašė linksma Kalėdų melodiją, kai jam buvo tik 5 – ir ši daina tapo šeimos “Yuletide” repertuaro dalimi nuo to laiko.

“Aš pasakiau savo mamai,” Taip, jis man pasakė, kad jis parašė Kalėdų dainą “, ir ji panaši į” Taip, ar girdėjote apie tai? ” ir aš buvau kaip “Ne, kodėl?” … ji buvo tokia: “Pasakyk jam, kad jis kitą kartą dainuotų”, – sakė Cannon ET.

Mariah Carey Jimmy Kimmel Live
Randis Holmesas / “Getty Images”

SUSIJĘS: Mariah Carey tik paima pieno vonelius ir tu turi, taip pat

Nors “Carey” žinoma daugiau nei vien tik Kalėdų melodija (tai yra didžiausia tarptautinė hitai ir vienuoliktoji geriausia visų laikų pardavimų kompanija), ji tikriausiai neturės nerimauti dėl šeimos varžybų. Kodėl? Na, Maroko maža dutty nėra tiksliai šeimos draugė, kad “O šventoji naktis” yra. Kai Cannon paprašė savo sūnaus atlikti dainą, tai buvo ne kas kita, kaip jis tikėjosi.

“Mariah nužudė mane”, pridūrė Cannon. Na, dabar, kai tai bus ten, pasiimkime studiją Maroke.

“Jis eina”: “Kalėdų vakarą aš mačiau tavo bobiečius, jie buvo tokie gražūs, aš nenorėjau išeiti”. Aš buvau toks: “Tai mano berniukas čia!”, – tęsė jis. “Aš buvau toks:” Tai geriausia Kalėdų dainelė, kurią kada nors girdėjau savo gyvenime! ” Nė vienas pokštas, o iki šios dienos jis dainuoja kiekvieną Kalėdą! ” 

SUSIJĘS: Mariah Carey ir Nick Cannon susibūrė su savo 6 metų biseksualiais dvyniais, atitinkančiais komplektus

Mažai tikėtina, kad dainos pasirodys kitoje “Mariah” atostogų kolekcijoje, tai nenuostabu, kad dvyniai užėmė savo tėvus. Cannon pasakė, kad abu jie mėgsta būgną ir groti pianinu. Jis priduria, kad visada su juo turi muzikinę studiją, todėl jis pasirengęs užfiksuoti viską, kas atsiranda iš jo talentingų dvynių, nesvarbu, ar tai ekskluzuotas šventinis šventė ar kažkas kitas.