Mariah Carey plaukioja deimantais ir 5 kitais Insane atsiskleidžia iš Mariah’s World

Tai Mariah Carey pasaulis, ir mes tiesiog gyvename jame. Ne … tikrai.

Sekmadieninės premjera iš naujosios Diva naujos E! serijos, tinkamai pavadintas Mariah’s World, pasiūlė daug tikėtiną pažvelgti į paslaptingą 46-metų senumo gyvenimo būdą, ir tai taip pat pasakos, kaip mes tikėjomės, kad tai bus.

Parodoje yra dokumentinių įrašų Saldus fantastika pasaulinė kelionė, taip pat pasirengimas jos dabar atšauktiems vestuvėms Australijos milijardieriui Jamesui Packeriui ir visi linksmai juokingi akimirkos kelyje.

Atvykstant iš Bunimo / Murray Productions, už tą pačią grupę Laikykis su Kardashians, As esu kaltas, ir Nekilnojamasis pasaulis, mes tikėtis nieko mažiau. Slinkite žemyn šešių geriausių “Mimi” momentų iš serijos premjera.

1. Ji eina sburbuliuoti deimantais:

Nors jachta prie Kaprio pakrantės Italijoje – apsirengusi kostiumu ir dėvėjusi visus savo juvelyrinius dirbinius, “Elusive Chanteuse” praneša, kad ji ketina “pasišalinti”.

“O, pikta! Aš esu ant jachtos, ir aš turiu eiti plaukti deimantais ir suknele”, – sako ji prieš sustumdama į vandenį. “Nepriklausomai, tai yra visiškai normalu, ir visi tai daro”, – ji skelbia iš vandenyno.

2. Ji suranda tobulą vestuvių suknelę:

Prieš savo varginančią kelionių tvarkaraštį privertė ją atidėti savo vestuves Packeriui, dainininkė apsirengia apsipirkti. “Radau vestuvių suknelę, kurią aš tikrai myliu. Tai buvo padaryta už mane”, – sako ji kamerai.

3. Ji atskleidžia, kad ji ir buvusi fiancie Packer turi labai skirtingus tvarkaraščius:

Jų priešingos miego įpročiai verčia juos užsakyti atskiras jachtas jų Kapris atostogoms. “Jis turi tiek daug atsakomybės ir aš esu naktinis žmogus, todėl mums ne taip lengva kiekvieną dieną praleisti”, – aiškina Kerija, žiūrėdama į jo jachtą toli. “Tačiau kai mes darome, mes turime puikių akimirkų, manau, kad jis yra fantastinis”.

4. Jos visi interviu dėvi moterišką drabužį:

Mimi priima realybės šou konfessionalą visiškai naują lygį. Kiekvienam privačiam pokalbiui, dviprasmiškai apipavidalinta dviejų motina ramina ant kalno, apsuptos pagalvėmis.

VIDEO: Mariah Carey labiausiai žiaurios Instagrams

 

5. Ji nekenčia fluorescencinio apšvietimo:

Pėsčiomis į repeticijos studiją 10 val. dėvindamas akinius nuo saulės, “Carey” paaiškina savo politiką dėl akinančiųjų šviesų. “Aš turiu taisyklę, kurioje teigiama, kad manęs nebus matyti fluorescuojančioje apšvietimo sistemoje be akinių nuo saulės. Aš žinau, kad tai labai” 90. Aš nesuteikia f- “.

SUSIJĘS: Pirmasis Mariah Carey “Reality Show” priekaba yra naujas pasakiškas lygis

6. Jos vaikai ateina pirma:

“Sunku žongliruoti karjerą ir vaikus”, – prisipažįsta K.Carey, nurodydama savo 5 metų dvynius Monroe ir Maroką su Nicku Cannonu. “Jie atvyksta pirma. Tai labai naudinga”, – priduria ji. “Aš noriu įsitikinti, kad jie visada žino, kad esu čia už juos”.

Pasukite į kitą epizodą Mariah’s World, Sekmadienis, gruodžio 11 d., 21.00 val. ET apie E!