Mariah Carey gauna interviu vonia, kurioje dėvi putojantis vestuvinis suknelė ir kulnai

Mariah Carey niekada nesilankė vonios, kuriai ji nepatinka, todėl, kai Jimmy Kimmel ketvirtadienį pasiūlė pakviesti ją į vonią, pop žvaigždė laimingai privertė. Pokalbių šou šeimininkė paprašė Carey, jei ji kada nors pasiimtų pirštines savo drabužiais (ji parodė, kad dėvi maudymosi kostiumėlį su savo 5 metų amžiaus dvynukais kubelyje) ir tada atidarė užuolaidą ant kubilų, užpildytų burbuliukais.

“Tai yra nuostabu! Tu tikrai nori, kad man tai įeitų? Ar aš galiu išbandyti vandenį? “Ji paklausė Kimmelo, prieš pasukdami kojas į kubilą (dėvėdama putojančią juodą vakarinę suknelę ir kulnų, ne mažiau). Iš balkakmenių pasirodė du vyriški vyrukai, kurie ruošė šampano žvaigždes ir padavė vynuoges iš vynuogių.

Kareivis paprašė Keario kreiptis į Australijos milijardierį Jamesą Packerį ir jos būsimą Las Vegaso rezidenciją, # 1 iki begalybės. Žvaigždė atskleidė, kad pasirodymas, kuris prasideda birželio 7 d., Yra jo 18 numerių hitai, perskaityti vienas po kito, ir sugrįžta prie kai kurių jos labiausiai žinomų mados momentų.

Taigi ką ji turėjo pasakyti apie artėjančias vestuves? Na, tai tikrai nebus vestuvių koplyčia Vegase. “Ar tu susituoki Las Vegase?” Kimmel paprašė. “Ne, brangioji, ne”, – atsakė ji, pamačiusi didelį sužadėtuvėlį.

SUSIJĘ: Viskas, ką mes žinome apie Mariah Carey’s Wedding (iki šiol)

Žiūrėkite aukščiausią hilarious interviu.