Mano “Power Outfit”: “Trend Tribe” įkūrėjas Samantha Cooper

Ši istorija iš pradžių pasirodė “Levo.com”. Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, užsiprenumeruokite “Levo” naujienlaiškį “My Power Outfit”.

Vardas:Samantha Cooper

Darbas / kompanija:“Trend Tribe” įkūrėjas (trend-tribe.com)

Ką tu vilki?Aš dėvi aprangą iš mano mėgstamiausios parduotuvės Ruby & Jenna. Jie turi madingiausius drabužius per super prieinamomis kainomis – jie panašūs į drabužių tendencijas. Jie turi vietas visoje trijų valstijų zonoje, todėl, nesvarbu, kur aš esu, galiu rasti parduotuvę netoliese. Jie taip pat turi nuostabus pardavimai, todėl būtinai užsiregistruokite savo el. paštui!

SUSIJĘS: Kaip nustatyti garderobos sutrikimus darbe 

Kodėl jūs jausite galingą??Nėra nieko geresnio už gerai pritvirtintą pieštukų sijoną. Jie yra sudėtingi, aštri ir elegantiški, o tai yra kažkas, dėl ko mes visi turėtume siekti būti viduje ir išorėje! Aš visada pasirenka tvirtus viršūnės, nes jie veikia kaip švarus drobė mano “Trend Tribe” juvelyriniams dirbiniams, bet tada man patinka maišyti daiktus su atspausdinta dugne. Tai puikus būdas parodyti savo asmenybę ir išsiskirti juodoje jūroje.

Kaip mada didina jūsų pasitikėjimą?Mada padidina pasitikėjimą, leidžiant jums tapti asmeniu, kurio nori būti. Mes visi turime dienų, kai mes jaučiamės prarasti, išsigandę ar nesaugūs, bet jei dėvi drabužius, kurie išsiskiria stiprumu ir pasitikėjimu, jūs pradedate užsiimti šia asmenybe. Suvokimas yra viskas, taigi, jei galite suklastoti jį, kad padarytumėte jį žudikų galios apranga, tada eik į ją mergina!

SUSIJĘS: Kaip pasirinkti geriausią žiemos kailį

Kokie patarimai dėvėti papuošalus biure?Nebijokite leisti savo asmenybei spindėti! Žmonės gali išsigąsti tam, kad dirbtų įvairiose darbo vietose, tačiau dažnai man sakydami, kad mano raportas yra “karoliai”, kai lankau susitikimus ar renginius tinkle. Tiesą sakant, sakinys “karoliai” tapo mano tinklų priemone, nes tai leidžia man įsiminti įdomų ir tikrą pokalbį su kuo nors.

Jei jūs tik pradedate dirbti roko papuošalais, išlaikykite savo aprangą paprasta. Nėra nieko lengviau ir smagiau nei juoda suknelė su aukso apyrankės verte. Lenkai jį nuvalykite raudonomis lūpomis ir geriausiais siurbliais, ir jūs turite rimtą galios aprangą.

SUSIJĘS: 2014 m. – 10 geriausių moterų momentų