Mano mama buvo nužudyta Sandy Hook. Dabar aš kovojau užkirsti kelią ginklų smurtui

Erica Lafferty yra “Everytown for Gun Safety” programų vadovė ir Everytown Survivor Network narys. Čia ji reaguoja į mokyklos šaudymą Parkland, Fl., Trečiadienį, kuriame žuvo mažiausiai 17 žmonių.

“Kiek žmonių mirė?” Tai buvo teksto žinutė, kurią aš atsiuntė, kai tik girdėjau apie šaudymą Parklande, Fl., Nes būtent tai buvo mano galvoje, o ne: “Ar kas nors žuvo?”, Bet “kaip daugelis? “Mano kita mintis buvo:” Prašome leiskite vadovui būti gerai “.

Mano mama, Dawn Hochsprung, buvo pagrindinė, kuri 2012 m. Buvo nužudyta šaudymo metu Sandy Hook’e. Jis triumfavo visą mano gyvenimą. Mano mama, mano geriausias draugas ir mano prižiūrėtojas, buvo nužudyta. Be to, bandydamas suvokti, koks gyvenimas būtų be jos, aš pradėjau beveik priverstinai žiūrėti naujienas. Aš sužinojau, kad kažkas gali pirkti ginklą be fono patikrinimo, kad tai buvo teisėta.

Būtina sąžiningai pasakyti, kad prieš tai nepamindavau politikoje. Po šaudymo tai pasikeitė. Aš buvau kolegijos priėmimo patarėja. 2013 m. Sausio mėn. Aš pradėjau dirbti, ir manau, kad buvau pastatu maždaug penkias minutes, kol supratau, kad negalėjau būti mokykloje. Aš atsitraukiau ir niekada grįžau.

Erica Lafferty and Mother
Mandagumas Erica Lafferty

SUSIJĘS: Kim Kardashianas pasireiškia politiniais po to, kai Floridos vidurinė mokykla šaudoma

Vietoje to aš padariau šaunamąjį smurtą prieš savo misiją. Manchin-Toomey sąskaita, dvejopo pastangų, reikalaujančių iš anksto patikrinti kiekvieną ginklų pardavimą, buvo tai, kaip aš įsitraukiau. Tai buvo įprastas žingsnis, išgelbėti gyvybes. Buvo respublikonų senatorių grupė, kuri grasino rašytojui, iš esmės sakydama, kad net nebuvo verta balsuoti. Po to, kai pradinė mokykla buvo nužudyta 26 žmonės, iš jų 20 mažų vaikų, kaip jūs galite pasakyti, kad šautuvai netgi nėra verti balsuoti? Mano mama buvo tiesiog nužudyta pradinėje mokykloje prieškambaryje. Tai įvyko.

Aš atsiųsdavau el. Laiškus ir paragino senatorius, tačiau iš tikrųjų negavau atsakymų. Taigi aš padariau tai, ką padarys bet koks tūkstantmetis: perėmiau socialinę žiniasklaidą. Aš tweeted jiems su nuotraukomis, sakydamas: “Tai mano sesuo su mano mama jos vestuvių – aš to nesiruošiuosi mano vestuvėse. Kodėl negaliu nusipelnyti balsavimo? “Aš susipažinou ir šį procesą susipažinęs su Merų kovos su neteisėtais ginklais įkūrėjais Chriso Kocheru, kuris galų gale tapo” Gun Safety “centru. Aš buvau personalas nuo tada.

SUSIJĘ VIDEO: “Sandy Hook Mom”, Nicole Hockley, “Liaudies” 25 moterų, keičiančių pasaulį, sąrašas

Plačiausiame lygyje “Everytown” tikslas – kasdien sumažinti amerikiečių skaičių, kuriuos nužudė ginklai, ir mūsų pagrindinis prioritetas per pastaruosius penkerius metus buvo išsamus patikrinimas. Buvo įrodyta, kad tai vienintelis svarbiausias dalykas, kurį mes galime padaryti, kad šautuvus iš pavojingų rankų. Mes matėme tai su “UC Santa Barbara” šaudymu 2014-aisiais, buvo raudonos vėliavos, kol šaulys gavo rankas ant ginklo ir nužudė šešis žmones. Ir po Floridos, mes matome, kad buvo įspėjamieji ženklai, kad šis šaulys taip pat buvo pavojingas.

Studentai outside of Marjory Stoneman Douglas High School in Parkland, Florida.
Studentai, esantys už Marjory Stoneman Douglaso vidurinės mokyklos Parklande, Floridoje. Joe Raedle / “Getty Images”

SUSIJĘS: Aly Raisman: Ne, posing Naked nereiškia, aš “paklausiau”

Manau, kad mūsų didžiausia problema dabar yra ta, kad dauguma mūsų išrinktų pareigūnų yra nupirkta ir apmokėta NRI. [Netgi dauguma ginklų savininkų tiki, kad visi pirkiniai iš ginklų yra patikrinami iš anksto.] Tačiau NRI finansavo politikų kampanijas, todėl jie ketina viešai remti bet kokią NRA mokamą pagalbą. O jei jie to nepadarys, jie susiduria su įtvarų kampanijomis.

2013 m., Kai visus telefonu skambindavau, senatorius Tedas Cruzas atšaukė. Aš prisimenu, kad mačiau DC numerį ir minėjau: “Ar kas nors iš tikrųjų grąžina mano kvietimą?” Tačiau mūsų pokalbyje Cruz buvo toks: “Mes ketiname sutikti nesutikti”. Visa tai, ką aš galvoju, yra “Ne, aš ne “netgi sutinku tai.”Jis kalbėjosi draugų ratuose, kaip tai nėra fono patikrinimo problema. Tas pats įvyko ir tada, kai buvęs buvęs buvęs “New Hampshire” senatorius Kelly Ayotte: “Tai nėra fono tikrinimo sistemos problema. Fono patikrinimas nebūtų sustabdytas Sandy Hook “.

Ir aš tai. Bet tai galėjo sustabdyti Floridą. Tai galėjo sustabdyti UC Santa Barbara. Ir tai gali sustabdyti masinį šaudymą, kuris gali įvykti praėjus trims dienoms. Tiesiog todėl, kad nesibaigs kiekvienas šaudymas, nereiškia, kad tai nėra geriausias žingsnis siekiant užkirsti kelią daugumai jų.

Smėlio Hook Shooting
Studentai išvedami iš “Sandy Hook Elementary”. Shannon Hicks / Newtown Bee / Polaris

SUSIJĘS: buvau užblokuotas už kovą su piktnaudžiavimu gimnastikoje

Yra tie, kurie sako, kad tai apie psichinę sveikatą, o ne ginklus. Taip, psichinė sveikata yra plati problema. Tai nereiškia, kad kiekvienas asmuo, turintis psichinę ligą, negali patekti į šaunamąjį ginklą (asmeniškai man buvo diagnozuotas PTSS). Tai apriboja prieigą žmonėms, kurie pasirodė esąs pavojingi sau ar kitiems. Tai, kaip mes galime išsiaiškinti, kas tiksliai yra tie žmonės, sustiprinsime patikrinimus ir leidžiame finansuoti, vykdyti ir išplėsti galiojančius įstatymus, įtraukdami kiekvieną parduotą ginklą. Ginklai neatitinka valstybės linijų. Konektikutas turi tvirtus ginklų įstatymus, tačiau tai nereiškia, kad kas nors negali eiti į Floridą ir vairuoti iki I-95.

Tai reikia pakeisti federaliniu lygmeniu. Tačiau valstybės turi galimybę imtis tinkamų veiksmų, kad taptų saugesnės. “Raudonosios vėliavos įstatymai”, pvz., Kalifornijos įstatymai, [kurie, pasitelkę teisėjo nurodymus, leidžia konfiskuoti ginklą prieš smurto veiksmą], išplečiama šeimos narių ar draugų galimybė banguoti raudoną vėliavą ir pasakyti: “Ei , šis asmuo gali būti pavojingas. Jie padarė grėsmes. “

Nėra vieno politinio sprendimo, kuris visiškai išspręstų ginklų prievartą. Aš nesu toks naivus. Galėjau būti prieš penkerius metus, bet dabar aš ne. Žinau, kad tai bus laipsniškas procesas, todėl turime jį sugriauti ir rasti pagrindinius dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, pvz., Patikrinimus fone ir raudonomis vėliavomis. Tai du didžiausi klausimai, kuriuos norėčiau pamatyti visiems, nuo balsavimo stendo iki mūsų administracijos.

Erica Lafferty
Erica Lafferty. Andrew Theodorakis / Getty Images

Nuo tada, kai šaudė Floridoje, turėjau “MSNBC”, o pastatuose per automobilių stovėjimo aikštelę jie nuolat žiūri į FTB agento pagrindinių pradinių klasių mokinių vaizdą. Mano mamos automobilis, “Chevy Traverse”, yra fone. Jie žiūri į tą vaizdą, o tada grįžta į panašų studentų evakavimą Floridoje, sakydamas: “sunkiausia nuo …” Sandy Hook nebėra mokykla, Sandy Hook nebėra miestas, Sandy Hook yra palyginimas.

Mano tikslas yra neleisti mano mama paversti statistika. Neleisti jos mirčiai būti veltui. Noriu, kad ji būtų prisiminta, ir norėčiau, kad žmonės nejaučia, kaip jaučiuosi ir jaučiausi per pastaruosius penkerius metus.

Dalis šio gydymo, man, dirbo su “Everytown Survivor Network”, vis didėjančiu išlikusių žmonių klubu ir jų šeimomis. Netrukus po mano motinos nužudymo aš praleido daug laiko su Steve Barton iš Aurora kino teatro šaudymo ir Colin Goddard, kuris buvo nušautas Virdžinijos technikoje, ir aš paprašiau juos beveik į kilpą: “Gerai, pasakyk man būtent tai, ką jūs jaučiatės, pasakyk man tai, ką tu matai, pasakyk man to, ką tu girdėjai “. Aš turėjau juos vaikščioti per visus šaudymo aspektus. Tai beveik kaip aš norėjau sužinoti, ką mano mama mąstė ir jausdavo, kvapo ir girdėjo per paskutines sekundes. Tai beveik sulėtino mano protą. Aš maniau: “Gerai, gerai, kai buvo paleistas Kolinas, jis buvo numetęs, todėl galbūt ji jausdavo tokio skausmo.” Aš nemanau, kad aš pirmąsias pora metų išgyvenu be žmonių, kurie norėjo pasidalinti savo patirtimi su manimi, o dabar aš darau tą patį žmonėms, kurie šiek tiek švieži, į šį klubą, kad niekas nenori būti.

Ką tu gali padaryti? Geriausias dalykas, kurį kiekvienas gali padaryti, yra atkreipti dėmesį. Sužinokite, kur stovi jūsų išrinkti pareigūnai. Ar jie turi patirties bandant išvengti tragedijų? Ar jie gauna finansavimą iš NRI? Jei jie neturi istorijos, remiančios įprastą ginklą reglamentuojančius teisės aktus, raskite ką nors, kas norės. Ir lapkričio mėn. Eikite į biuletenį ir balsuokite už juos.

– sakė Romui Oltuškiui