Mančesteris “Sea Made Gretchen Mol” “Dėkojame, kad būtum gyvas”

Nuo tada jis pirmą kartą pristatytas 2016 m. “Sundance” kino festivalyje, Mančesteris prie jūros gavo toną buzz. Šiandienos teatro scenarijaus hitai, 18 Lapkričio žvaigždės Casey Affleck, yra Lee Chandler, Bostono bažnyčia, kuris po savo brolio (Kyle Chandler) mirties staiga pasireiškia savo 16 metų amžiaus globėju. sūnėnas Patrikas (Lucas Hedges). Palikdamas savo gyvenimą Bostone, Aflecko heras grįžta į savo gimtinę Mančesterio prie jūros, kad pakelti paauglę, nepaisant to, kad Patrick’s mama Elise, kurią vaidina Gretchen Mol, vis dar yra labai gyvas.

“Mano personažas yra beveik neatsargus motina”, – sakė Molas neseniai Stiliuje apsilankius mūsų Niujorko biure. “Ji yra tik vienas iš tų žmonių, kurie negali matyti už savo burbulo. Ji yra alkoholio rūšis ir paprasčiausiai neveikia, todėl, kad ji vis dar gyvi, jos sūnus negali gyventi su ja, net jei jis tiesiog prarado tėvą “.

Kaip istorija progresuoja, Mančesteris prie jūros neria giliai į savo personažų gyvenimus. “Kennethas Lonerganas yra toks gražus pasakotojas ir režisierius, ir jis sugeba pasakyti šią pasaką apie realius nuostolius, niekada nesigailėdamas”, – sakė Molas. “Tai tikrai suteikia grožį gyvenimui ir visuotiniam praradimui, kurį daug filmų nematote. Mes visi turime tam tikrą laiką nusibodyti dėl įvairių priežasčių, todėl buvo malonu susisiekti su tuo. Tai leidžia jums jaustis dėkingi, kad esate gyvas, o tai labai gilus ir judrus, bet tai taip pat švenčia vien žmogų, įvairiais būdais. “

SUSIJĘS: “Gretchen Mol” pokalbiai su žvaigždėmis Tikimybė su Hugh Laurie

Nors filmas pakuoja daugybę emocijų, visai yra keletas lengvesnių akimirkų. “Puikus dalykas apie Kenny yra tas, kad, nors jis sako šią istoriją, jis taip pat gali įkvėpti jį tam tikru humoro”, – sakė Molas. “Taigi jūs galite pamatyti šiuos žmones ir juoktis, ir jūs beveik jaučiatės, kaip anksčiau matėte”.

Molui, darbas su projektu buvo nepamirštamas. “Aš turiu labai nedidelę dalį, todėl neturėjau daugybės dienų, bet tai buvo tiesiog graži”, – sakė ji apie filmavimą Naujojoje Anglijoje. “Iš tiesų aš tiesiog didžiuojuosi, kad būtum jame. Štai kodėl jūs įsitraukiate į kažką pirmiausia, norėdami perkelti žmones ir turėti tam tikrą poveikį. Ir man, nebuvo jokių abejonių, kad tai daro. “

Patikrinkite pirmiau nurodytą priekabą Mančesteris prie jūros, ir sugauti filmą ribotuose teatruose šiandien.