“Makeup Recommendation” programa, kuri iš tikrųjų veikia: “Plum Perfect” įtrūkė spalvų kodą

Dabar lengviau nei bet kada ieškoti tobulo žvilgančio žvilgančio akių šešėlio, kad būtų lengviau nufotografuoti savo telefoną! Per kelias sekundes nauja programa “Plum Perfect” gali skaityti jūsų nuotrauką ir moksliškai išgauti spalvas iš savo plaukų, odos, akių ir lūpų, kad rekomenduotų puikias makiažo rungtynes ​​jūsų spalvoms..

Štai kaip tai veikia: naudokite programą “Selfie” (gero natūralaus apšvietimo) ir “Plum Perfect” analizuoja veidą. Tada jis surenka jūsų spalvų parašą, suskaidydamas jį lūpų šešėliai, odos tonusą, akių spalvą ir plaukus. Tuoj pat jums pateikiamas kosmetikos, kuris tau geriausiai tinka, sąrašas. Tada turėsite galimybę tiesiogiai pirkti produktus iš pagrindinių grožio mažmenininkų, pavyzdžiui, “Sephora”, arba vėliau galite juos įrašyti į pageidavimų sąrašą..

Kas iš tikrųjų daro “Plum Perfect” standoutą iš kitų spalvų derinimo programų? Be jų naujų ir patobulintų atspalvių aptikimo technologijų ir unikalių protingų rekomendacijų variklio, jis sulaužo grožio produktus pagal kategorijas. Galite pasirinkti makiažo atitikmenis tam tikriems scenarijams, įskaitant natūralias, biuro ir glamas, arba ieškoti konkrečių produktų, pavyzdžiui, lūpų dažų, lūpų blizgesio, lūpų dažymo ir dar daugiau. Jie iš tikrųjų imasi visų spąstų pasirinkdami tinkamą atspalvį! Kalbant apie spalvą atitinkančią grožio technologiją, “Plum Perfect” yra beveik tobulas.

Atsisiųskite “Plum Perfect” nemokamai iTunes dabar.

Norite daugiau? Sužinokite, kaip gauti puikios odos bet kuriame mūsų amžiaus galerijoje.