“Madden Brothers” įpareigoja kuo greičiau netekti savo žmonų

Buvusi geroji Charlotte bros, dvyniai Joel ir Benji Madden, gali būti mūsų mėgstamiausi Holivudo vyrai.

Joelis skiria mažiausiai 70% savo socialinės žiniasklaidos atstovybės, garbindamas savo 7 metų žmoną ir savo vaikų motiną Nicole Richie.

 

��

“Joel Madden” (@joelmadden) bendrai paskelbta nuotrauka

 

Benji ir jo aktorės žmona Cameron Diaz taip pat yra pora tikslų paminklas. Jie negali padėti, bet parodyti savo malonumą visur, kur jie eina.

Geriausia, tačiau taip pat artimos seserys Cameronas ir Nicole!

Šiais metais “@PearlxChange” pagrindinis pranešėjas yra mano sista @CameronDiaz. Ši karšta tamalė yra šviesos, juoko, žinių ir sunkios įtakos realybei jėga … Visuomet šypsokis ant veido. Jos meilė moterims jos gyvenime parodo draugo ir asmens, kurio ji yra, tipą. Negali laukti, kol girdite, kaip ji kalba. Lapkričio 5 �� Bilietai parduodami dabar (nuoroda į bio) #PearlxKeisti

Paskelbta Nicole Richie (@nicolerichie)

Taigi, savaime suprantama, Joel ir Benji šiek tiek praranda be jų atitinkamų kitų pusių.

Penjį Benji paskelbė nuotrauką savo “Instagram” sąskaitai apie jį ir jo brolį, abu 38, sėdinčius vakarienei prie tuščių plokštelių stalo.

“Kai mes praleidome savo žmonas, mes valgome mūsų jausmus”, Maddenas užfiksavo “Snap”, perteikdamas žaviosios anekdotą serija “emoji”.

Kai mes praleidome mūsų žmonas, mes valgome savo jausmus @joelmadden ��stam❤️��☞ʟ��❤️емʏ͇̿̿̿̿̿ @ camerondiaz @nicolerichie

Bendrai Benji Madden (@ benjaminmadden) paskelbta žinia

SUSIJĘS: 14 būdų, kuriais Nicole Richie ir Joel Madden mus privertė vėl tikėti meile

tk
Donato Sardella / Getty

Grįžk atgal greitai, “Cam” ir “Nicole” – tai priklauso nuo jūsų vyrų mitybos!