“Mada ir menas” vienija su šia nauja nauja kolekcija “Sankabos”

Kur rasite įkvėpimą? Dėl interjero dizainerio, dekoratoriaus ir meno konsultanto Maria Brito idėjos kyla iš erdvių ir vietų – nuo meno galerijų iki pasaulinių vietų atvėsimo. Jos naujausia idėja sukūrė savo mados ir meno meilę su atspausdinta sankabos kolekcija, kurioje buvo atlikėjai Carlosas Rolonas (taip pat žinomas kaip Dzine), Erikas Parkeris ir Kenny Scharfas. Krepšiai atminti Frieze Niujorko atidarymo dieną, šiuolaikinio meno mugę, į kurią įeina daugiau kaip 190 pasaulio galerijų.

“Kiekvienas iš šių menininkų yra savaime suprantamos žvaigždės su švenčiamomis karjeromis, žvaigždžių trajektorijomis ir kurių gabalus vertina kai kurie svarbiausi kolekcionieriai”, – sako Brito “InStyle.com”. “Tai įdomu, kad tai yra pirmas kartas, kai tokie menininkai kada nors atliko aukščiausios klasės”, – sakė jis. Akrilo maišeliai buvo atspausdinti naudojant tuos pačius gamybos metodus, kurie naudojami pastatų įstaigose, įskaitant Niujorko moderniojo meno muziejų ir Whitney Amerikos meno muziejų. Kiekviena sankaba yra tokia pat ypatinga, kaip ir originalių menininkų kūriniai: ant maišų priekinės pusės atspaudai yra specialiai suprojektuoti laikui bėgant, o tai reiškia, kad spalvos ilgainiui gilės ir taps ryškesnės. Apverskite maišelius į savo nugarą ir rasite asortimentą su menininkų parašais.

Vienam menininkui bus galima įsigyti dvidešimt riboto leidimo sankabų, kurie bus pradėti tik “Kirna Zabête”. “Kai Marija susisiekė su mumis apie bendradarbiavimą, aš žinojau, kad tai idealiai tinka parduotuvėje”, – sako Beth Buccini, vienas iš moderniausių koncepcijų mažmenininkų įkūrėjų. “Jos pasirinktos menininkų yra ne tik įspūdingos, bet jų vizija puikiai tinka šiam spausdintiniam pavasario sezonui. Kiekvienas krepšys tikrai unikalus –ir dėvimi! “

Brito, kuris patarė Gwyneth Paltrow’ui ir Seanui “Puff Daddy”, įsigyjantiems meno kūrinius, jau derybose su kitais menininkais, norėdamas ateityje kurti daugiau maišų. “Soho” parduotuvėje “Kirna Zabête” ir “kirnazabete.com” įsigykite menines sankabas (895 USD)..

Žiūrėkite daugiau mažyčių mažų maišų, kuriuos mėgsta mūsų galerijoje!