Mad apie grooming: Vyriški produktai jums reikia būti Donas Draperis

Jei kas nors žino meno grožį ir vyrų groomingą, tai Donas Draperis. Nors daugelis dalykų pasikeitė “Mad Men” septynių sezono metu, Dono visada dapper išvaizda išlieka pastovi tarp dažnai neprognozuojamų plotlines. Praėjusį sezono premjerą gavusį sekmadienį, balandžio 5 d., “InStyle.com Photo Editor” Alex Reside suapvalino geriausius retro įkvėptus vyrų priežiūros produktus ir sukūrė išsamų vadovą, kaip nukreipti vidinį Doną.

SUSIJĘS: Pabandykite Mad Men šukuosena — Don ir Roger Included!

Per trumpą nedarbo lygį 2010 m. Sukūriau keistą tvarką. Aš pabudaučiau, paleiskite silpnus 2-3 apvažiavimus aplink parką, dušu, kreipkis į darbą ir žiūrėdamas apie penkias valandas Mad Men per dieną. Aš pasivijo keturias metų sezonas Mad Men per mėnesį. Laimei, galų gale aš turėjau darbą ir pabėgo iš epizodų. Tačiau mano žiūrėjimo mėnuo paliko mane, norėdamas būti Donu Draperiu. Dabar, prieš nurodydami, koks baisus žmogus jis yra, aš visiškai sutinku, bet Dono Draperas yra ne tik simbolizmas alkoholizmo ir netikėjimo. Daugiau nei bet kas Donas Draperis yra apie pasitikėjimą ir pagarbą. Nors visi mes galime atrodyti gana gerai, kaip tai daro Jonas Hammas, tai nereiškia, kad mes negalime iškelti geriausių veidų į priekį ir sužinoti Mad Men-stiliaus viliojimo gudrybės, kurios dirbo “60s ir 70s” ir vis dar dirba šiandien.

Paimkime į Dono batus. Jūs turite šešėlinę praeitį ir savarankiškai pagamintas žmogus, kuris yra vienas iš didžiausių reklamos pavadinimų. Tačiau jūs vis dar atsibunda nuo nakties vidutinio savaitės atsitiktinio gėrimo, kaip ir likusieji iš mūsų: jausmas šiurkštus. Taigi, paspausite dušas ir pažiūrėkite į veidrodį, kad nusipraustumėte savo parašą, išvertą žandikaulį. Štai ko jums reikia:

SUSIJĘS: Joną Hammą, apie ką jis praleis apie Mad Men

Donai Draper Men's Grooming Products
Alex Reside for InStyle.com

“Ocean Kelp” skutimosi kremas “Meno skutimosi” (25 USD) 

Geriausi skutimosi metu skutimosi kremas yra nepaprastai svarbus. Tai sutepina pjovimo procesą, padaro daug sklandžiau ir arčiau skutimosi. “Ocean Kelp” kvapas yra vėjas ir paplūdimys, tokie kaip “Don” Kalifornijoje. Šis konkretus skutimosi kremas skirtas naudoti teptuku, kuris atneša mane į kitą svarbų įrankį…

Skutimosi menas Pure Badger plaukų teptukas (60 $)

Jei esate tik purvini putos arba geliai iš vario ir trina jį ant veido naudodami ranką, jūs tikrai turėtumėte daryti sau malonę ir pabandyti ją naudoti teptuku. Teptukas gerokai patobulina odą ir plaukus ant skutimosi. Kadangi barzdos plaukai yra natūraliai standūs ir ilgaamžiai, jie iš tiesų pakelia kiškį ir švelnina jūsų kremą. Be to, tai Dono pageidaujamas taikymo būdas, ir tas žmogus gali pasikalbėti su manimi ką nors pirkti.

SUSIJUSIOS: Geriausias vyrų veido prausimas

Donai Draper Men's Grooming Products
AMC

“Rockwell Razors Safety Razor” (75 USD)  

Dabar aš nesiruošiu meluoti tau ir pabandyk palyginti šį skustuvą su kažkuo panašiu į “Gillette Flex-Ball”, kuris yra labai lengvas skutimosi. Tai šiek tiek iššūkis, tačiau atlygis yra daug kontrolės ir labai arti skutimosi. Šiam skustuvui būdinga kieta mokymosi kreivė, tačiau kai tik jūs ją pakabinsite, sutaupysite daug pinigų skutimosi peiliukams, kad galėtumėte sau leisti 1966 m. “Jaguar E-Type”, kurį visada norėjote. Paprastas paketas iš 100 dvigubo krašto peiliukų yra tik apie 20 dolerių.

SUSIJĘS: Redaktoriaus testuota: esė apie barzdos aliejus

Donai Draper Men's Grooming Products
Alex Reside for InStyle.com

“Grant’s Golden Brand” Originalas “Pomade” (19 USD) 

Dabar, kai jūsų veidas yra švarus ir aptakus, kad galėtumėte perduoti reklaminę veiklą, galite išvalyti tą patį jūsų lovos galvą. “Don Draper” šukuosena yra galingiausia Hammo charakterio bruožas, trumpa ant šonų, šiek tiek ilgiau viršuje. Kai jis įeina į kambarį, paruoštas ir pasirengęs žingsniu susitikti, jo plaukai yra slidus ir tobulas. Vienintelė galimybė yra pomade.

Sriubos yra labai svarbus, bet pomade yra tai, kas daro jį simbolinę. Granto pomade yra trijų skirtingų kalibravimo ir spindesčio lygių. “Original Pomade” yra labiausiai panašus į “Don Draper” slankiklį, tačiau “Medium Blend” ir “Matte Dressing” taip pat yra geros pasirinkimo galimybės, priklausomai nuo to, kiek norite laikyti savo plaukus. Dėl Dono Draperio efekto, pamirk pirštu ir įdėkite mažą kamuoliuko kampelį į savo ranką tokiu pat plonesniu kaip nikelio ir patrinkite rankas kartu. Tada naudokite visą plaukus, atkreipdami dėmesį į kirpimus ir jūsų plaukų dalis. Po to, kai jis tinkamai pritaikytas plaukams, tai viskas apie šukos techniką. Slick atgal plaukus virš savo ausų esančių šonų ir sekite savo dalį virš galvos (keletą smūgių viską iš eilės), tada pakelkite savo kirpimus atgal ir į kitą pusę priešais jūsų pusę. Voila, jūs einate į pikantišką emocinę reklamą grūdų!

“Izola Brass Comb” (30 USD) 

Mane gana brangus žiedas, bet Donui jis tik tikisi geriausio. Tai itin patvarus ir vis dar gana lengvas. Tai šiek tiek mažiau atleidžiamas nei plastinė šukos, tačiau ji pastatyta taip, kad truks.

Donai Draper Men's Grooming Products
Alex Reside for InStyle.com

Prekės prekės viskiui Kelnas ($ 99) 

Pirmaisiais metais Mad Men, jūs manysite, kad Donas Draperas dažniausiai kvėpė kaip cigaretės, seksas, Kelnas ir booze, bet, kaip Donas padarė keletą nuolankių pokyčių savo gyvenime, šiandien Donas gali tik šiek tiek kvapti kaip pavojingas kokteilis, kurį jis padarė anksčiau.

Tiksliau tariant, Donas niekada nebuvo tas, kad darbe būtų atsisakyta viskio, bet tai bus 2015 m., O atsitiktinis verslo girtas nebebus priimtinas. Tai, kad Prekė tokia unikali, yra ne tik kvapai, tokie kaip viskis, popierius, vilnos, knygos ir mimozos, tačiau jie atsiųs jums pavyzdžių rinkinį, kuriame yra 10 kvapiųjų medžiagų. Tada galite pasirinkti didesnį butelį iš maišelio ar mėgstamiausio trio, kad galėtumėte sumaišyti ir susitapatinti. “Whisky” kvapas nėra kvapas, nes jūs tiesiog gėrėte “Jack Daniels” buteliuką, o tai susiję su viskio kvapu ir skoniu. Tai yra tokie dalykai kaip ąžuolo, medaus, citrinos ir cinamono. “The Whiskey”, žinoma, jaučiasi labai Don Draper, bet yra ir “Gin” kvapas, taip pat tiems Roger Sterling gerbėjams namuose.

Penhaligon “Bayolea” dezodorantas (30 USD)

Kaip dalis “Penoleigon” iš Londono “Bayolea” parašo kvapiųjų daiktų, šis dezodorantas siūlo stilingai atrodyti labai seną laiką, net prieš išvykdami Mad Men. Tačiau kvapas yra nesenstantis ir gilus. Su pagrindinėmis kedro ir sandalmedžio pastabomis bei citrinų viršutinmis pastabomis tuo pačiu metu yra ir švieži, ir muskuso.

Belle Fleur Palo Santo Žvakė ($ 74) 

Ši žvakė, pavadinta po mistinio medžio iš Ekvadoro ir Peru miškų, yra gėlių ir medienos. “Palo Santo” yra ispaniškas “Šventa mediena”, ir buvo manoma, kad valyti dvasia ir apsaugoti asmenis, kurie naudojo kvapą. Su daugybe priešų, kuriuos Donas padarė ir siaubingus dalykus, kuriuos Donas padarė per daugelį metų, per pastaruosius septynis epizodus jis galėjo naudoti nedidelį dvasios valymą ir apsaugą.

SUSIJĘS: “Birchbox” pristato Mad Men-Įkvėpti rinkiniai

Donai Draper Men's Grooming Products
AMC

SUSIJĘS: Mūsų nuotraukų redaktorius pakeitė savo kasdieninę kavą, skirtą kofeino infuzuotei