Macy pradėjo “Hijab-Friendly” mados liniją, ir ji tiesiog buvo parduota

Macy's Veronica Collection
Macy’s mandagumas

Jonathan Borge

Vas 08, 2018 m. @ 13:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

“Macy’s” imasi visapusiško žingsnio teisinga kryptimi, pradėdamas savo naujausią liniją “Veronos kolekcija”.

Pasiekiamas nuo 15 vasario, kuklus prekės ženklas yra unikalus, nes jame yra lengvai dėvimi daiktai, tokie kaip viršūnės, kelnės, megztiniai ir suknelės, skirtos tiek musulmonėms, tiek ne musulmonėms. Kolekcija prasideda nuo dizainerio Lisa Vogl ir “Macy’s” dirbtuvės, kuri yra inkubatorius mažumų ir moterų verslui, 2017 m. Baigė..

Veronos kolekcijos “lookbook” išryškina kelis būdus dėvėti daiktus su aksesuarais, pavyzdžiui, saulės akiniais ir įvairiais rankomis dažytų hijabų. Kainos svyruoja nuo 13 iki 85 dolerių. Savo pareiškime Voglis paaiškino, kodėl Macy’s rasti erdvę yra tokia svarbi. “Veronos kolekcija yra daugiau nei aprangos prekės ženklas. Tai moterų bendruomenės platforma, išreiškianti savo asmeninę tapatybę ir apimanti madą, kuri leidžia jiems jaustis pasitikintys savo vidine ir išorine dalimi “, – sakė ji..

Nors Macy’s ir Vogl specialiai neleido rinkti kaip tikslinę musulmoniškoms moterims, linijos apykaklės gali būti dėvimos kaip hijabų ar panašių galvos apdangalų. Sąvoka “hijab” savaime reiškia laisvą, kurią dažnai dėvi musulmonės moterys, kuri yra įvairaus dydžio, spalvų ir formų dėka. (Yra daugybė kitų pluošto formų, tokių kaip burka, kuri apima visą veidą akių sluoksniu.)

“Per” Macy’s “dirbtuves mes norime ugdyti ir remti mažumų ir moterų įmones, kad galėtų kurti savo pajėgumus ir taptų naujos kartos mažmeninės prekybos partneriais”, Shawn Outler, “Macy” vykdomasis viceprezidentas “Licensed Businesses”, “Food Services” ir “Multicultural” Iniciatyvos, sakoma pareiškime.

Šis žingsnis yra svarbiausias didmeninės universalinės parduotuvės, ypač atsižvelgiant į nedidelius musulmoniškų moterų pasirinkimus. “Vogl” internetinė parduotuvė šiuo metu tiekiama į JAV ir U.K., taip pat yra grožio produktai, tokie kaip nagų lakas ir plaukų rūkas, jau nekalbant apie greitus pamokymus, kuriuose moterys demonstruoja, kaip stilingai ir akcentuoti savo hijabą.

Kitos “hijab” specifinės kolekcijos neseniai pradėtos kaip “Haute Hijab”, aukščiausios klasės gaminiai iš šilko ir skirti prabangos vartotojui.

“Macy’s Verona Collection” yra dabar prieinama macys.com. Slinkite žemyn, kad galėtumėte įsigyti naujų linijų gabalus.