“Lululemon” pirmasis batų bendradarbiavimas yra “Fashionista Athleisure Sreams” dalykas

“Lululemon” tapo tinkama madingų treniruotėmis, ieškojusi šilto laisvalaikio drabužių, ir dabar įmonė plečia savo prekinį ženklą.

Bendrovė tiesiog sumažino savo pirmąjį batų bendradarbiavimą, kartu su APL išleido tris išskirtines kojines spalvas: juodą viską atspindinčią (250 dol.) Tiek vyrams, tiek moterims, “Cinder Roose” (165 dolerių) ir “Black Ombre” (200 dolerių) moterims.

Lululemonas - Lead
Courtesy Lululemon

“Lululemon” koncepcijos komanda glaudžiai bendradarbiavo su “APL”, siekdama sukurti spalvas, sukūrusi dviem iš populiariausių prekės ženklų batų dizaino.

“Unisex Ascend Black All-Reflective” turi 360 laipsnių atspindžio efektą – juodos spalvos siluetas, kuris išryškėja net naktį “, – pažymėjo prekės ženklas, pridurdamas, kad batų paleidimas buvo pažymėtas pirmą kartą, kai APL naudojo atspindinčią juodą verpalai sukurti batų.

Lululemonas - Embed
Courtesy Lululemon

Kiti dviejų spalvų variantai buvo sukurti “Lululemon” klientams. Bendrovės komanda pasirinko “Cinder Rose” monochromatinę spalvą, skirtą “Techloom Phantom Shoe” dizainui. Dėl “Ascend Black Ombre”, “Lululemon” pakeitė pagrindinį APL spalvą, perjungdamas batelių perdangas nuo baltos iki juodos spalvos.

Lululemonas - Embed
Courtesy Lululemon

Bendradarbiavimas prasidėjo po to, kai rugpjūčio mėnesį Lululemon pradėjo pardavinėti APL batus savo parduotuvėse. Jų naujas bendradarbiavimas dabar yra prieinamas internete ir pasirinktinėse parduotuvėse Šiaurės Amerikoje.