Lindsay Lohan MTV paplūdimio klubo “Reality Show” išleido priekabą ir tai … Kažkas

Ponios ir ponai iš interneto, prašome atšaukti Lindsayą Lohaną.

Vaikų žvaigždė priverčia ją grįžti į prožektorių su realybės serijomis Lohan paplūdimio klubas (darbo pavadinimas). Skirtingai nuo kito 2014 m. Realybės šou Lindsėjus (ar nieko, su kuria ji iki šiol buvo išrinkta anksčiau), dėmesio centre Lohan paplūdimio klubas nebus 32 metų, o Lohanas kaip viršininkas, kuris valdo darbuotojų komandą.

Jei tai skamba Vanderpump Taisyklės-Eske, gerai, kad taip yra. Tik šis pasirodymas neturi Nekilnojamojo namų šeimininkės ryšiai, ir tai grindžiama klubo Graikijoje, kaip mes matome iš trumpo teaser priekaba MTV sumažėjo pirmadienį.

Sąžiningas įspėjimas: kai mes sakome “trumpai”, mes tai reiškia. 

Pirmasis dalykas, apie kurį reikia pastebėti, yra tas, kad jis greitai sukasi 17 sekundžių, todėl jis yra “greitos” priekabos, o ne tikras. Tai taip pat atrodo įtartinai, kaip ji buvo filmuota su “iPhone” ant “selfie” lazdos (nors tai nėra, kurį galite pasakyti dėl kameros asmens atspindžio Lohano milžiniškuose saulės akintukuose). 

Net ir dėl šio trumpalaikio žvilgsnio lengva susimąstyti, kas turi būti Lohan paplūdimio klubas. Trumpi “Lohan”, užplėšti graikų piktosios akies karoliai, prakeikianti plaukus, o atsitiktinai pasivaikščiojantys aplink Mikėnus yra būtent tai, ko mes atėjome.

Lindsėjus Lohan lead
Mike Marsland

Kol kas nėra premjeros datos, tačiau filmas prasidėjo vietoje Mykonos, Graikijoje, o MTV dirba link 2019 m. Debiutavo.

SUSIJĘS: Lindsay Lohan grasino paleisti jos paplūdimio klubo darbuotojus per neatitinkančius batus

Lohan paplūdimio klubas (WT) siūlo žiūrovams VIP prieigą prie vienos iš išskirtinių vietų pasaulyje, o užkulisiuose žvelgiame į tai, kaip jaunas, sėkmingas verslininkas paleisti savo imperiją “, – teigia MTV programavimo ir kūrimo pirmininkas Nina L.Diaz. “Mes esame malonu, kad” Lindsay “yra toks aistringas ir kūrybingas partneris, kuris padėtų ištirti šią intriguojančią kultūrą, visoje savo prekės ženklo akyse”.

Dar nėra žodžio, ar LiLo akivaizdžiai naujas BFF Tiffany Trump padarys kameją. Įsivaizduokime, kad turėsime sužinoti.