“Lily Collins” nusipelnė į “Cutout” spausdinimo bikinią Italijoje

Kai Lily Collins nėra užsiėmęs savo naujojo “Netflix” filmo reklamavimu Prie kaulo, aktorė daro laiko šiek tiek įdomus saulėje. Šiuo metu Ischia, 28-erių metų vyras yra Italijos filmas prie “Ischia” kino festivalio, o pertrauka nuo spaudos kelionių praleido vandens malonumą.

Collinsas pastebėtas pirmadienį nusileidęs išsiuvinėtos bikini su įdomiu išpjova ant jos krūtinės (ji turi palikti gana įdegio liniją!). Žvaigždė atskleidė savo tonizuotą kūną po jūros džiūvėsieno, jos plaukai buvo nuplėšiami jūros vandeniu. Kolinsas šiek tiek nešdavo, kad atsitiktinai atsipalaidavo, ir išmeta plaukus iš vandens.

Lilija Collins - Bikini
Xpos / Backgrid

Aktorė sunkiai dirbo skatindama savo naujausią filmą, kuriame ji vaizduojasi 20 metų moteris, serganti anoreksija. Šis vaidmuo buvo giliai asmeniškas, nes “Collins” atrado apie atsigavimą nuo valgymo sutrikimų praeityje. Nors žvaigždė naudojo mitybos specialistą, kad prarastų, o vėliau sveikai naudodama sveikatą, ji susirūpino, kad filmas gali sukelti jos atsinaujinimą.

SUSIJĘS: 5 daiktai Prie kaulo Pasirodo teisingai, pasak dviejų mirties priežasčių

“Bijau siaubu, kad filmas nufotografuos mane atgal, bet man reikėjo prisiminti, kad jie pasamdė man pasakoti istoriją, o ne būti tam tikra prasme”, – sakė ji. Figūra. “Galų gale, tai buvo dovana, kad galėčiau sugrįžti į batus, kuriuos kažkada buvo dėvėti, bet iš labiau subrendusios vietos”.