Leslija Jonesas nepajėgė surinkti savo hiperkultūros krikščionių Siriano parodoje

“Leslie Jones” oficialiai turi geriausią Niujorko mados savaitės laiką.

Daugelis priekinių eilių yra užterštos su tiksliais redaktoriais ir įtakingais asmenimis, dokumentuojančiais viską socialinei žiniasklaidai, tačiau Šeštadienio vakaras gyvai žvaigždė priminė mums, kad mados yra iš tikrųjų tikrai linksma. Šeštadienio popietę, šeštadienio popietę, krikščioniškojo Siriano skyrimo metu, Jonesas negalėjo paslėpti savo jaudulio, buvo linksmai, sveikinimai, klampa ir iškilminga “Yas”, nes modeliai sklido žemyn kilimo ir tūpimo tako.

Tai apibendrina mūsų # spring2018 šou! @cocorocha ir @lesdogggg !! Skamba !!! Vaizdo įrašas: @mikenouveau #christiansiriano #lesliejones

Paskelbta Christian Siriano (@ csiriano)

“Tai apibendrina mūsų # spring2018 šou! @Cocorocha ir @lesdogggg”, yra tai, kaip pats Siriano pavadino Instagram vaizdo įrašą apie Joneso priekinės eilės reakciją į apakinti Coco Rocha suknelę. “Tai buvo tik geriausias dienos momentas”, – jis tęsė kitą postą aktorėi, kuri parodo savo vidutiniškai įkyrimą. “Aš myliu tave” Leslie “. Savo paties Sirijaus parašė” Joneso “priekinės eilės reakcijos į” Coco Rocha “akinančią suknelę” Instagram “vaizdo įrašą. “Tai buvo tik geriausias dienos momentas”, – jis tęsė kitą postą aktorėi, kuri parodo savo vidutiniškai įkyrimą. “Aš myliu tave Leslie”.

Tai buvo tik geriausias dienos momentas! Aš myliu tave Leslie. #fashion #nyfw #lesliejones ��

Paskelbta Christian Siriano (@ csiriano)

Čia atrodė, kad Jonesas negalėjo pasipriešinti.

Šiek tiek sekmadienio glamoras! # spring2018 #nyfw #christiansiriano Nuotrauka: @greg_scaffidi_studio

Paskelbta Christian Siriano (@ csiriano)

SUSIJĘS: Leslie Jonesas ir krikčionis Siriano Ar geriausias laikas dirbti su HerSiriano geriausiu laiku dirba su ja

VIDEO: Leslie Jones atskleidžia įžymybes, kurias ji nori pabučiuoti

“Mada savaitė” niekada niekada nebuvo labai įdomu … galbūt kada nors. Žodis patarimų prekės ženklams: Paklauskite Leslie Jones sėdėti savo priekinėje eilėje kiekvieną sezoną iš čia.