“Leonardo DiCaprio”, “Karlie Kloss” ir “More Stars” žiūrėkite “2016 JAV” atidaryme

Sekmadienį baigėsi 2016 m. JAV atviros teniso čempionatas, kai Stanislas Wawrinka išpuolė valdantį čempioną Novaką Džokovičą istoriniame vyrų singlų rungtyje, kuriame dalyvavo stiprios įžymybės. Leonardo DiCaprio, Karlie Kloss, Hilary Swank ir Sienna Miller buvo tarp žvaigždžių, norėdami apsilankyti USTA Billie Jean King nacionaliniame teniso centre, Queens, N.Y., kad sugautų ieškinį Arthur Ashe stadiono teisme.

SUSIJĘ VIDEO: Įžymybės, kurie yra teniso ventiliatoriai

DiCaprio gėrė alumi, nes jis sėdėjo stenduose, kad žiūrėtų į “Wawrinka” klinchą savo pirmąją JAV “Open” pergalę. Akademijos apdovanojimų nugalėtojas nusprendė nešioti akmens spalvos polo marškinius, mėlynus džinsus, negabaritinius saulės akinius ir pilką naujienlaiškio dangtelį, kai apklausė rungtynes. Tuo tarpu Klossas žiūrėjo rungtynes ​​kartu su keliais puikiais svečiais, tarp jų – princese Beatrice ir Ivanka Trump bei jos vyru Jaredu Kushneriu. 24 metų modelis, apsvaigęs iš grietinėlės talpyklos viršaus, kurį suporavo su tamsiais drabužiais džinsais ir juoda drožtuvais.

SUSIJĘS: žiūrėkite žvaigždutes staluose 2016 m. JAV atvirose čempionatuose

Po darbo dienos Klossas nebuvo vienintelis dalyvis, kuris nusprendė nešioti baltų. Oskaro nugalėtojas Hilary Swankas visi šypsokosi klastingai balta A-linijos sijonu su pasvirusiu kaklu, kurį ji suporavo su paprastais juodais sandaliniais kulnais didelės sekmadienio rungtynės.

Pažvelkite į mūsų galeriją, kad pamatytumėte visas žvaigždes, kurios parengtų 2016 m. JAV atviram čempionatui.