Leon Bridges dėl jo “Grammy nominacijos” ir “Ryan Gosling” patvirtinimo antspaudas

“Leon Bridges” turi “Breakout” metus, ypač atsižvelgiant į tai, kad niekas iki šiol nežinojo jo vardo. Ne tik 26 metų sielos dainininkė su Sam Cooke-esque croon atliekama su Macklemore ir Ryan Lewis Amerikos muzikos apdovanojimai-jis užmušė jį su Ryan Gosling muzikos svečiu Šeštadienio vakaras gyvai ir buvo tiesiog apdovanotas pagrindiniu pramonės apdovanojimu: nominacija “Grammy” (už geriausią R & B albumą).

Tai gana beprotiška “, – neseniai jis pasakė Stiliuje per telefoną. “Aš rytoj rytoj einu kaip sargas”. Pranašystė gali atrodyti dramatiška kai kuriems, bet ne tiek tiems, kurių paskutinis darbas buvo indų plovimo mašina “Tex-Mex” restorane jo gimtoji Fort Worth, Teksasas. Vis dėlto, tokios sėkmės, kaip anksčiau, mes prognozuojame, kad artimoje ateityje jis bus saugus nuo šveitimo. Žemiau mes kalbėjomės su įdomiu menininko pertrauka nuo jo dabartinės kelionės. 

Sveikiname nominaciją “Grammy”! Kaip girdėjote naujienas??

Mano gitaristas Ostinas man pasakė, kol wE buvo Bloomington, Indijoje, keliaujant į oro uostą ankstyvam skrydžiui. Maniau, kad jis melavo. 

Koks buvo pirmas dalykas, kurį padarėte, kai sužinojau?

Aš paskelbiau Instagram. Tada aš turėjau didelę kepimo vakarienę Austin-Kiekviena kelionių stotelė.

Jūsų muzika dažniausiai klasifikuojama kaip evangelija ir siela. Buvai nustebęs, kad buvote nominuotas R & B kategorijoje?

Džiaugiuosi, kad mano albumas buvo laikomas žinojantis, kiek pastaraisiais metais pasikeitė “R & B” muzika. Atgal į “40s ir ’50s, tai, kas tai buvo: ritmas ir bliuzas. Tačiau aš myliu R. Kelly. 

SUSIJĘS: “Leon” tiltai iš naujo nustato “Retro” klausimą, kodėl jis išleido R & B dvasinės muzikos

Leonas Bridges 3
Alex Reside for InStyle.com

Ar jūsų darbe sąraše yra kažkas?

Parodyti kosmose [juokiasi]. Ne. Tiesą sakant, aš tik noriu susitikti su Drake. Tada aš gerai.

Papasakokite apie savo dainą apie naują Will Smith filmą, Smegenų sukrėtimas

Aš nenorėjau dainos per daug aiškinti filme, tačiau yra keletas bendrų temų: jausmas, kaip jūs nepriklausote tam tikroje vietoje, bet vis dar esate ištvermingas ir išlikęs drąsus. Dainą dažniausiai kyla iš žmonių, grįžusi namo, sakydama: “Aš nenusipelniau būti ten, kur esu, nes aš nesielgiau taip sunkiai ar tol, kol kiti muzikantai.  

Jie turi iš tikrųjų būti pissed, kai jūs atlikote SNL su Ryan Gosling.

Tai buvo įdomiausia. Jis atrodė tikrai tikras, kai sakė, kad jis buvo albumo gerbėjas. Tai buvo dar smagu, nes Justinas Timberlake buvo per laidas ir sakė: “Tai buvo freaking šviežias, vyras.”

Ar trys iš jūsų išėjo ir vakarėliu?

Mes padarėme. Sunku

Pasiklausykite “taip ilgai” ir nusipirkite Grįžtu namo už 10 dolerių iTunes parduotuvėje.