Lengvieji kelnės, kad jus per pirmąją pusę vasaros

Kai temperatūra užšyla, natūralu pasikeisti savo slapukus ir džinsus, skirtus kvailiems sijonams ir skanėtoms sukneles. Bet ką daryti, jei taip sezono pradžioje, kad neturėjote pakankamai laiko paplūdimyje, o jūsų kojos yra tokios pat pastos kaip ir per atostogas? Na, tai yra užpuolimo savisauga. Bet…

Įveskite porą (ar dvi) lengvo svorio kelnes į savo vasaros spintą. Jaukus, elegantiškas siluetas pagamintas iš kietų medvilninių audinių arba drobės, labiausiai kvėpuojančių audinių, kurie neuždenins jūsų karštoje ir drėgnoje popietėje, ir idealiai tinka toms dienoms, kol vasaros karščio bangos praslys.

FOTO: 15 vasaros trikotažo dėvėti, kai karštas lauke, bet šaltame viduje

Lengvas svoris Summer Pants - Embed
Mandagumas

1. “Gap” medvilnės “Cambray” kelnės, 60 $; gap.com. 2. “H & M” lino segtukai, 35 doleriai; hm.com. 3. “Talulua” lengvi ruoželiai, 45 doleriai; Aritzia.com. 4. J. Crew Italijos lino kelnės, 350 Lt; jcrew.com. 5. Mango skalbiniai su kelnais, 55 doleriai; mango.com. 6. Tibi medvilnės kalmarai, $ 445; intermixonline.com. 7. Vins lino kelnės, 248 doleriai; intermixonline.com. 8. Tory Burch lino kelnaitės, 167 USD; farfetch.com.

NUOTRAUKOS: 16 Vasaros pagrindai, kurių vertė mažesnė nei 200 JAV dolerių