“Leighton Meester” yra visiškai nepapažįstamas su jos nauja plaukų spalva

Jei 2000 m. Viduryje esate paauglys, Blair Waldorf plaukų priedų rinkinys tikriausiai įkvėpė jūsų. Dar 10 metų nuo to laiko Liežuvautoja pirmą kartą pasirodžius, neįmanoma galvoti apie “Leighton Meester” be jos charakterio parašo kaštainiai rudi plaukai ir apykaklė.

SUSIJĘS: Leighton Meester ir Adam Brody smarkiai juokėsi apie savo paauglių dramos praeitį

Visa tai pasikeis, kai pamatysite Meesterio naują plaukų spalvą. Nors aktorė yra natūraliai blondinė ir gražiai nudažo plaukus rudos spalvos, kad galėtų atsisakyti savo vaidmens kaip “Upper Eastsider”, ji iki šiol niekada nebėra platinin.

Meesteris vakar aplankė “Nexxus” saloną Niujorke, kolistoristė Aura Friedman paėmė ją į ledinę platinos blondinę atspalvį. “Su Leightono labai pasakiškomis savybėmis aš norėjau minkštesnės platinos, kuri papildytų savo ypatybes ir nebūtų perimta”, – pareiškė Friedman apie Meesterio šešėlį..

Turėdamas blondinę akimirką Ačiū mano plaukų savininkams: @auracolorist ir Keraphix baltymų gydymas @ NexxusNYSalon #MyNexxusPHIX #NexxusPartner

“Leighton Meester” (“@itsmeleighton”) pasidalijamas pranešimas

Aš turėjau geriausią laiką, kai vartoja @itsmeleighton nuo brunetės iki vintage Hollywood #platinum, naudodamas naują #keraphix baltymų apdorojimą, kad papildytų savo plaukus baltymams, kurių reikia, ačiū #NexxusPartner @nexxusnysalon #mynexxusphix #leightonmeester #blondingbabes #onedaytransformation #colortransformation # Auracolorist

“Aura” (@auracolorist) bendrai paskelbta žinia

Nors platina gali būti viena iš didžiausių pavasarinių plaukų spalvų tendencijų, nuo blauzdos iki blondinės gali būti labai grubus jūsų plaukams. Friedman užkirto kelią žalai, padarytai Meester šešių valandų dažymo procesui, gydydamas savo plaukus “Nephus” “Keraphix rekonstrukcijos baltymų gydymu” (12 $; target.com) ir “Masque” (4 USD; target.com). Abu produktai pakeičia prarastus keratino baltymus (plaukų struktūrą), o vien tik gydymas gali pakeisti metų nuostolius.

VIDEO: kaina, kaip nusiprausti plaukus

Atsižvelgdama į daugybę šventų, pasirenka peruką, o ne siekia dramatiško plaukų pasikeitimo, tikimės, kad tai tik pirmasis iš daugelio drąsių išraiškų, kuriuos Meesteris bando išbandyti. Mūsų vidiniai paaugliai tikisi, kad galvos odos sugrįš.