Leighton Meester turi rimtą antakį

Nors “Leighton Meester” pavydėtinas Blairio Valdorfo drabužių spinta galėjo būti svajonių medžiaga, aktorė nelabai sugrįžta į meilę į visas savo praeities išvaizdą.

Trečiadienį Liežuvautoja alum išvaizda Vėlus vakaras ir šeimininkas Setas Meyers’is paprašė jos pasirinkti bet kokią erą, kad motina norėtų grįžti ir aplankyti, o praeityje grožio nepasitikėjimai pasirodė esantys priekyje ir centre..

Dainininkė, dėvėjusi juodą žiemos stiliaus drabužį, apsiaustą sidabrinėmis spaustukais, siekė, kad jis būtų artimoje aplinkoje, “netrukus mano gyvenime galėčiau tik pakeisti mano antakius”.

TK
Lloyd Bishop / NBC

Nustebęs vėlyvą naktį paaiškėjo: “Taigi jūs grįžtumėte į savo vidurinę mokyklą?” ir tada pradėjo dainuoti aktorę apie praleistas istorines galimybes, įskaitant “Hitlerio nužudymą”.

VIDEO: labiausiai natūralus būdas suklastoti visą antakius

 

Kalbėdamas apie istoriją, 30-erių metų vyras taip pat atsiskleidė apie savo vaikystės siekius tapti 34 metų nekilnojamojo turto agentu ir pavadinti norimą visą savo gyvenimą (pageidautina Debra). Ji prisipažino: “Aš visada norėjau dėvėti rožinį kostiumą ir raudoną garbanotą plauką”, į kurį Meyers patikino, kad jai tebėra likę kelerių metų, kad šie siekiai išsipildytų.

SUSIJĘS: Adomas Brody apgailestauja, kad “vanilla ledo” ir “Coreys” kaip jaunesnio vyro mada

Žiūrėkite visą interviu aukščiau, kad pamatytumėte “Meester” kalbėjimą apie savo naują laidą, Istorijos kūrimas, kuri premjera “Fox” kovo 5 d.