Lea Michele’s New Book pasakoja, kaip pasiekti savo gyvenimo tikslus – perskaitykite ištrauką

Lea Michele nori išmokyti jus, kaip būti geriausia savimi. Savo pirmojoje knygoje, Brunette Ambition, aktorė leidžia skaitytojams, kaip ji subalansuoja savo sveiką gyvenimo būdą savo darbo grafiku. Savo naujojoje knygoje, Jūs pirmoji: žurnalas “Jūsų kelias į geriausią gyvenimą”, iš šiandien, Scream Queens žvaigždė sukūrė vadovaujamą žurnalą, kuriame nagrinėjama daugybė temų, kurios yra artimos jos širdžiai, pvz., fitnesas, mityba, darbas, mokykla ir santykiai. Per daugybę pratybų, raginimų ir sąrašų, kuriuos sukūrė pati, You pirmas siekiama padėti skaitytojams pasiekti savo tikslus.

Žemiau skaitykite knygos ištrauką, tada eikite į “Amazon.com”, kad pasiimti savo kopiją.

Turėdami didelę draugų grupę, ypač gyvenant toli nuo šeimos, viskas yra. Tai žmonės, kurie priverčia jus jaustis palaikoma ir mylima, karpos ir visi, kurie viską sunaikina jums, kai esate liūdnas, ir palikite viską, kas yra su tavimi, kai norite linksmintis. Tai atrodo taip paprasta, iš tikrųjų, bet aš tikiu, kad jūs išgyvenote, kaip nuvilti tai gali būti, kai draugas tiesiog neįsivaizduoja: kai kurie yra gerai suvokiami dribsniai, o kiti yra visai nesuderinami. Tai labai svarbu, jei esate tokio pobūdžio draugas, kuris visada atsiranda, kad tu apsuptųsi žmonėmis, kurie laikosi tų pačių lūkesčių. Kai viskas vyksta gerai, tai nėra toks didelis dalykas, kai draugas pučia vakarienę – bet jei tai įvyks visą laiką, ypač tada, kai kils krizė, tai gali būti ženklas, kad yra geresnių draugai investuos savo laiką.

Kadangi galų gale, būtent tai ir yra: santykiai yra be galo sudėtingesni nei pagrindinė matematinė lygtis, tai tiesa, bet iš tikrųjų, ką jūs įtraukėte, tai, ką turėtumėte išeiti. Mes visi turime ribotą išteklių kiekį, nesvarbu, ar kalbame apie laiką, ar pinigus, ar emocinę energiją, taigi nepasikartojame savo sąskaita, išmesdami savo emocinę energiją ir savo laiką žmonėms, kurie to neturėtų nusipelnyti! Suraskite savo pagrindinę draugų grupę – ji neturi būti tona, tai gali būti trys ar keturi, o tada įpilkite laiko, kad jie jaustųsi mylimi ir palaikomi. Tikimės, kad jie atsakys!

Lea Michele Book
Mandagumas

Kai aš galvoju apie savo artimiausius draugus, vienas dalykas, kuris skamba tokia tiesa, yra tai, kad jie man atrodo kaip geriausia mano versija ir jie atskleidžia mano geriausias savybes. Jei mes esame sąžiningi, visada yra mūsų pačių dalių, kad mes ne tiek labai myliu – šios dalys gali būti neigiamos, ar kačiukinės, ar išmintingos. Mes tikriausiai taip pat turėjome draugą, kuris linkęs atkreipti šias puses, kad jaučiatės baisu, kai pasitarkate, kaip jums reikia pasiimti dušo. Jūs tiesiog pažadėjote vyną ir plakatą. Toks elgesys yra toks užkrečiamas (ir tai taip pat gali būti įdomus ir juokingas!), Kad stengiuosi vengti žmonių, kurie dažniausiai užmezgė pokalbį, kad linksminti kitus žmones. Tomis akimirkomis svarbu paklausti, kaip šis asmuo perteikia tavo gyvenimą.

SUSIJĘS: Lea Michele “Her #InnerStyle”: “Laimė yra mano didžiausia nematomoji aksesuaras”

Tai labai svarbu turėti nuostabius žmones aplink jus. Draugai, pavyzdžiui, Jonathanas, praturtina mano gyvenimą tiek įvairiais būdais. Mano draugas Becca išbandys bet kokį beprotišką treniruotę ar įdomus mankštos tendencijas. Mano draugas Stephanie visada žaidžia išbandyti naują restoraną; tai yra mūsų dalykas. Per visus šiuos laikus aš puikiai suvokiu, kad šie draugai iš tiesų praturtina mano gyvenimą, kad mūsų pokalbiai yra įdomūs ir įdomūs, kad mūsų santykiai yra netgi, nes mes turime vienodą požiūrį į vieni kitų laimę. Kitas dalykas, kurį myliu visoms savo merginoms, yra tai, kad jie yra stiprios, pasitikintys, protingos ir sėkmingos moterys, kurios švenčia ir palaiko šias savybes kitose. Jie yra sunkios, ambicingos merginos, o tai reiškia, kad jie yra ir geri pavyzdžiai.

Tai nereiškia, kad aš puikus draugas, ar mano draugai yra tobuli, mes visiškai nusivylėme vienas kitą. Bet vienas vertingas dalykas yra tai, kad mes visada galime apie tai kalbėti beveik iškart po to, kai tai įvyksta, ir išspręsti jį ir panaikinti. Ir šie dalykai paprastai vyksta ne vieną kartą. Geras dalykas apie šias akimirkas ir didelė priežastis, dėl kurio aš norėčiau jus visada būti atviri ir sąžiningi su savo draugais, yra tai, kad jie suteikia puikią galimybę sustiprinti jūsų draugystę: jie padeda suspausti draugystę žemiau paviršiaus, iš tiesų bendraujate apie dalykus, kurie labiausiai jums svarbūs. Ir tai svarbu, nes jei turite tinkamus draugus, jie gali jums padėti ir padėti, kad jums atrodytų ryškiausi!

Perspausdinta iš Jūs pirmoji: žurnalas “Jūsų kelias į geriausią gyvenimą”. Copyright © 2015 Lea Michele. Paskelbta “Crown Archetype”, “Penguin Random House LLC” antspaudas.

SUSIJĘS: Lea Michele atskleidžia, ką valgai vidutiniškai dieną

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − 34 =