“Lea Michele Rocks” karštos odos kelnės “Adele” koncertui šiuose savaitgaliuose

Lea Michele turi nuostabų balsą, tačiau tai nereiškia, kad ji nepakenčia kitų talentingų ponių. Šį savaitgalį ji lankėsi Adelės koncerte “The Staples Center” L.A. su keliais mergininkais, įskaitant aktorę Joanna Garcia Swisher, ir atrodo, kad jie turėjo gana ilgą laiką. Kaip jie galėjo tai padaryti? Tai Adele!

Visų pirma, Michele atrodė apsvaiginimo nuo juodos odos kelnės su pėdomis ir kulnais. The Scream Queens Prieš pradėdami į koncertą, aktorė ir jos draugai pradėjo linksmą vakarą vakariene Katsuyoje. Michele paskelbė mielą picą iš savo keturių su antrašte “Mergaičių naktis”.

Los Angeles, CA - Lea Michele and a girlfriend are spotted arriving at the Staples Center for the Adele concert. The 'Scream Queens' star looks chic in an all black outfit as she makes her way to the entrance.AKM-GSI August 13, 2016To License T
AKM-GSI

Merginos naktį @ katsuyabysbe ��

Nuotrauka, kurią paskelbė Lea Michele (@msleamichele)

Parodoje Michele paskelbė mielą vaizdo įrašą apie ją ir Garcia Swisher, dainuodama Adelės “Rolling the Deep” antraštę “Oh @adele”.

O @ adele ❤️

Lea Michele (@msleamichele) paskelbtas vaizdo įrašas

Ji taip pat pasidalijo šiuo Adelės dainu “Padaryk savo meilę”.

Tonight @Adele ❤️

Lea Michele (@msleamichele) paskelbtas vaizdo įrašas

SUSIJĘS: Žiūrėti Jennifer Lopez “Adele” koncerte yra sprogimas

Tą pačią dieną, atrodė, kad Michele atrodė fotografuoti savo pasakiškame aprangai, nes ji parašė savo nuotrauką, atsirandančią priešais ekraną.

Šiandien ��

Nuotrauka, kurią paskelbė Lea Michele (@msleamichele)

Šią savaitę Adelė paskelbė antraštes, kai ji koncertuos šeštadienį, kad ji atsisakė pasiūlymo dalyvauti “Super Bowl LI” miestelyje Hiustone 2017 m. Vasario mėnesį. “Ateikite. Tai rodo ne apie muziką, o ne šokiu ar kažką panašaus. Jie buvo tikrai maloni, jie manęs klausė, bet aš neatsakiau “, – sakė ji auditorijai.