“Lauren Graham” pirmoji “Gilmore Girls Revival” apranga turi paslėptą reikšmę

Lauren Graham pirmą dieną atgal į Gilmore mergaičių rinkinys buvo stebuklingas daugiau nei vienas. Be to, kad vėl grįžta į “Stars Hollow” naujumą, aktorė pasakė Ellen DeGeneres apie serendipitinį momentą, kuris įvyko jos persirengimo kambaryje.

“Aš niekada neturėjau tokios pat patirties. Tai buvo vienas iš laimingiausių mano gyvenimo laikų, o pirmąją dieną buvau toks nervingas ir negalėjau nuspręsti, ką dėvėti, nes tai buvo ta vieta, kur pirmą kartą pamatysite mano personažą, “ji sakė.

“Aš nuolat keisdamas, keisdamas, keisdamas, ir galiausiai turėjau eiti, todėl aš pasiėmiau kažką iš stovo. Tai buvo šiek tiek didelis, o mano drabužis prisisegė jį nugaroje “, – sakė ji. “Ir aš nuėjau pasistatyti, turėjo mūsų dieną neįtikėtiną dieną, o dienos pabaigoje ji sukosi ant mano durų, ir ji sakė:” Aš turiu kažką parodyti tau. Aš prisiekiu, kad anksčiau tai nematau, bet tai buvo jūsų pasirinkta marškinėlė. “”

VIDEO: 8 kartus “Lorelai” ir “Rory Gilmore” apibrėžti motinos ir dukterio tikslai

 

Jos stilistikas parodė jai iš savo Diane von Furstenberg palaidinę, o DVF pateiktas marškinėlių pavadinimas – “Lorelei Two”. DeGeneres net transliuoja žymą ant didžiojo ekrano, parodydamas neįtikėtiną sutapimą.

SUSIJĘS: Trumpa Rory Gilmore meilės gyvenimo istorija Gilmore mergaičių

“Tai tapo tokiu simboliu man visiems ypatingiems, stebuklingiems, neįtikėtiniams dalykams, kuriuos turėjo įvykti, kad tai sugyventų”, – sakė Graham apie galimybę rinktis.

Vizito metu Elleno DeGenereso šou, aktorė taip pat parodė savo greito kalbos įgūdžius, įrodydama, kad yra “aštuntoji” priešininkė žaidime “Penki antroji taisyklė”. Žiūrėkite aukščiau esančius pasirodymus.