Lauren Conrad atskleidžia savo “Under the Sea” -Themed Halloween Costume! Sužinokite, kaip ją atkurti namuose

Lauren Conrad yra žinomas dėl savo sudėtingų Halloween kostiumų, ir šiais metais ji ištraukia visus sustojimus! Žvaigždė, kuris nurodė, ką ji gali būti prieš kelias savaites “Instagram”, tiesiog parodė savo tinklaraštyje, kad ji bus apsirengusi kaip undinė, ir jos apranga yra (žinoma!) Nuostabi. Konrado kostiumas yra ypač tinkamas šiais metais: 2014 m. – “Disney” 25-asis Mažoji undinėlė, ir jos tematikos išvaizda yra tik būdas švęsti.

SUSIJĘS: Nepasakyk jo “Lob” – visos informacijos apie “Lauren Conrad” dabar net trumpesnį naująjį “Padaryk tiesiai iš jos stilistės”

Norite pakviesti Conrad’o ansamblį į savo Halloween šventes? Jums sekasi – ji pasidalijo nuosekliu gidu, kaip sukurti namuose esantį kostiumą, kurį mes čia apibendrino..

Lauren Conrad Mermaid Halloween Costume
Yoni Goldberg už laurenconrad.com

Ko jums reikia:

Dvi didelės jūrų kriauklės su šukutėseA mažesnių jūros kriauklių mišinysKoršetinis arba nerūdijantis brahminis žalias audinys su tam tikru ištemptu paviršiumi Žalias ar turkiu išlenktas audinys Tulis skirtinguose atspalviuose iš turkio ir mėlynos spalvosNeedle ir sriegiųStraipsnio kaiščiaiSkirteliaiKokių klijų gunA suknelė

Lauren Conrad Mermaid Halloween Costume
Yoni Goldberg už laurenconrad.com

Nurodymai:

1. Norėdami sukurti jūrinių liemenėlių, padėkite ant plokščio paviršiaus ir sutvarkykite jūrines drožles pagal savo skonį, po to karštuoju klijuokite jas į vietą..

2. Dėl mergautinės uodegos apvyniokite žalią audinį aplink savo drabužių formą iš vidaus ir priveržkite ją vietoje. Tada nuimkite kaiščius ir siūkite kartu. Apvyniokite tamsiai žalią blizgančią medžiagą aplink savo suknelę ir užfiksuokite ją tiesiais kaiščiais, kaip ir pirmasis audinio sluoksnis ir siūkite kartu. Pridėkite garsą savo niūriomis uodegomis su tulu, siūdami juos pūkuose.

Lauren Conrad Mermaid Halloween Costume
Yoni Goldberg už laurenconrad.com

Daugiau informacijos apie jos kostiumą ir visą DIY vadovą, apsilankykite laurenconrad.com.

FOTO: Lauren Conrado 10 geriausių raudonųjų kilimų viskas atrodo