Laimėk, kad jums patinka: tėvelio džiaugsmas Bryantas debiutavo pagrindinę vietinę drabužių liniją

Aktorė Joy Bryant atneša savo meilę lauke į mados pasaulį. The Tėvystė žvaigždė kartu su savo vyru, kaskadininku Dave’u Pope tik pradėjo “Basic Terrain” – atsitiktinį sportinį kostiumėlį, kuris pagerina tiek formą, tiek funkciją.

“Tai tikrai meilės darbas,” sako Bryant Stiliuje nes ji paaiškina istoriją, kaip ji ir jos vyras pradėjo liniją su pigiomis siuvimo mašinomis ir keletą audeklų aikštelių savo valgomojo stalo. Po kelių mėnesių, kai mokosi virvių ir atnaujina jų įrangą, “Basic Terrain” pirmasis pastangų sumanymas yra “Eden Pant”, pora pasirinkta dėl savo meilės gražiam Edeno, Juta (parodyta Bryant, aukščiau).

Įkvėptas poros medvilnės žvejybos krepšelių, kuriuos Bryant pakėlė “Oxfam” kelionėje Kambodžoje, bendradarbiaudama pora pradėjo dirbti su džinsu ir oda, o rezultatai buvo nuostabūs. “Čia nėra kito moteriško kelio, kuriame moterys, kurių dydis 6 ir 12 dydžio, gali dėvėti tą patį ir atrodyti pasakiškai”, – sako Bryant.

Taigi, kas toliau Bryantui ir Popiežiui? “Mano svajonė yra turėti” Basic Terrain “galvos ir kojų snieglenčių aprangą, bombarduojančią Jutos kalną”, – sako Bryant. “Bet dabar mes turime daryti ir kurti tai, ko norime, arba jis tampa sėkmingas, ar ne. Kiekvienas kažkur pradeda”.

“Basic Terrain” pristatoma šiandien, patikrinkite ją svetainėje www.basicterrain.com.

Norite daugiau Joy Bryant? Žiūrėkite geriausią savo galerijos vaizdą.