Laimingas (ir sveikas!) Snacking: išbandykite Jessica Seinfeld Quinoa chip receptą

Ieškote naujo užkandžių sveikinimo būdų? Jessica Seinfeld, kūdikių knygos autorius ir “Baby Buggy” įkūrėjas. Su Seinfeldo parašu receptas, jūs nulupate traškią quinoa lustai partiją. 

“Jie taip lengva, – sako Seinfeldas. “Jie keksis per 30 minučių, o jų namuose bus mažiau nei 30 sekundžių”. Tai būna mano darbe “.

Aukščiau pateiktame vaizdo įraše Seinfeldas mums parodo, kaip pagaminti pikantišką juodųjų pipirų quinoa lustą. Šį kartą, ji pasirinko naudoti btrūksta pipirų, česnako miltelių ir jūros druskos skoniui. Kai jai atsiranda nuotaikos kažkur saldaus, Seinfeld vietoj to pakelia savo vynuogių čipus su cinnnamonu, cukrumi ir muskatu. 

“Tai puikus dalykas apie tai, jūs galite pritaikyti juos į tai, ką esate”, sako Seinfeldas. “Tai tikrai gali būti tik laisvojo stiliaus”. Gaukite receptą žemiau ir išsamią informaciją apie tai, o taip pat daugiau papildomų idėjų. Žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą. 

SUSIJĘS: Kodėl Jessica Seinfeld yra mama, kuri įkvepia

Juodųjų pipirų kvinojos traškučiai

Daro: 36 lustai

Daržovių virimo purkštuvas
½ puodelio rudųjų ryžių miltų
¼ puodelio kvinano miltų
⅛ arbatinio šaukštelio koserio druskos
½ puodelio vandens
2 šaukštai pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus
kašrinė arba nelygus jūros druska, purškimui
česnako galia ir šviežiai sumalti juodieji pipirai, skirti pabarstyti

NUOTRAUKOS: eiti Jessica Seinfeldo namuose

Nurodymai

1. Krosnelę (su orkaitės lentynomis link orkaitės vidurio) įkaitinkite iki 300 ° F. Purškite dvi lakštines keptuves su virimo purkštuvu. 
2. Vidutinėje dubenėlėje suvyniokite ryžių miltus, kvinano miltus, druską, vandenį ir aliejų, kol bus lygus. Tai turėtų atrodyti kaip blynų tešlą. Jei šiek tiek stora, pridėkite keletą papildomų lašų vandens.
3. Kiekvienam krekingo įrenginiui šaukštelyje sudėkite ½ šaukšto tešlos. Naudokite šaukštą paskirstyti tolygiai į 2 colių apskritimą. Svarbu, kad jie būtų paskirstyti tolygiai. Pakartokite su likusiu tešla, atstumu vienas nuo kito. Jūs turėtumėte sugebėti pridėti 12 prie keptuvės.
4. Purškite krekerius druska, česnako milteliai ir pipirai.
5. Kepkite, kol krekeriai bus aukstai rudi ir traškūs, nuo 30 iki 35 minučių.

SUSIJĘS: gausite Jessica Seinfeld “No-Fuss Fettuccine” receptą su citrinų padažu

Seinfeld plaukaiJosue Perez
Makiažas: Masako Kizuki