Laimingas 40-asis gimtadienis, Ryan Seacrest! Štai kodėl mes negalime laukti stebėti Jo priimančiosios Naujųjų metų Rockin ‘vakaro

“Ryan Seacrest” yra oficialiai virš kalno! Šiandien Amerikoje mėgstamiausias kompiuteris sukanka 40 metų, ir mes norime jam labai laimingos gimtadienio. “Seacrest” pasirodė mūsų ekranuose 2002 m., Kai pradėjo prieglobstį Amerikos dievaitis, 2004 m. pridėjo radijo ekspertą, kuris pradėjo įrašinėti savo pasirodymą “On Air” su “Ryan Seacrest”, ir netrukus po to, kai priimsiu įdarbinimo pareigas už Dicko Clarko Naujųjų metų Rockin’o vakaras su “Ryan Seacrest” 2005 m.

SUSIJĘS: Jessica Chastain dėl to, kad ji neprivers naujų metų sprendimų

Šiais metais “Seacrest” tradicinis atsiskaitymo laikas bus iki vidurnakčio nuo “Times Square”, o “Fergie” gaus “Billboard Hollywood Party” vakarų pakrantėje. Ekstravaganza bus viena didžiausių šventinių metų, kurioje surengta daugiau kaip 38 gyvų muzikinių pasirodymų, įskaitant Taylor Swift, Iggy Azalea, One Direction, Meghan Trainor, Charli XCX, Elton John, Idina Menzel, “Florida Georgia Line” ir dar daugiau . Tai tikrai yra vienas laidas, kurio negalima praleisti, o 2015 m. Negalėsime palaukti!

Įsitikinkite, kad nustatėte Dicko Clarko Naujųjų metų Rockin’o vakaras su “Ryan Seacrest” Gyvena gruodžio 31 d., 20.00 val. ET ant ABC.

FOTO: Įžymybės Kas yra 40