Laimingas 31-asis gimtadienis, Dianna Agron! Žiūrėkite “Glee Star” grožio transformaciją

Su gimtadieniu, Dianna Agron! Buvęs Glee Šiandien žvaigždė pasirodo 31, ir ji turi daug švęsti. “Agron” karjera užfiksavusi šeštą savo “Hit” TV laidos sezoną. Nebuvo susietas su “cheerleader” mini sijonais ir didžiaisiais ponytails, tačiau žvaigždė prisiėmė naują vaidmenį: nukreipta į Paryžiaus trumpąjį filmą, skirtą dizainerio Tory Burch’o rudens kolekcijai.

Aktorė žvaigždė taip pat pasirodė priešais kamerą, kuri pasirodė šiais metais Avarija ir Novitiate, ir startuojantis artėjančiame trileryje Galva. Nors mes praleidome ją kaip Glee“Siauras galvos” cheerleader “, mes labai džiaugiamės, kad matome šiuos išaugusius vaidmenis nuo dabar veikiančios 31 metų žvaigždės. Tiesą sakant ji neseniai pasakė Stiliuje, “Nieko, ką aš padariau nuo to laiko Glee buvo tas pats “.

VIDEO: 5 istorines būstas galite išsinuomoti

Ir 2016 m. “Agron” dar užėmė svarbiausią vaidmenį: žmona. Aktorė vedė Mumfordą ir Sūnų “Winstoną Marshallą apsvaiginančio Valentino vestuvių suknele.

SUSIJĘS: Štai jūsų pirmasis žvilgsnis į Dianos Agrono vestuvinį žiedą

Garbę savo ypatingą dieną patikrinkite aktorės išskirtines grožio akimirkas per metus, nuo jos aukštosios mokyklos portreto iki žvaigždžių dygliuotų raudonųjų kilimų.