“Lady Gaga” “Victoria’s Secret” mados šou atrodo, kad mes mesmerized

Mes esame visiškai čia už visus nuostabius modelius, kurie paleidžia 2016 m. “Victoria’s Secret” mados šou kilimo ir tūpimo takus, tačiau galima sakyti, kad “Lady Gaga” buvo vienas iš šių metų svarbiausių dalykų.

Mes laukėme, kad ji atliks savo darbą ant apatinio trikotažo podiumo ir, kaip tikėjomės, tikrai nenuvylėme trečiadienio didžiojo renginio Paryžiuje metu. “Big Apple” gimęs grožis nėra svetimas norint pasukti galvas ir nulaužti žandikaulius, todėl ji ištraukė visus sustojimus svarbioms progoms. Spektakliai iš jos neseniai išleistos Joanne Albumas buvo darbotvarkėje, taip pat buvo aukštosios mados ansambliai, kurie galėjo sustabdyti ir Niujorko, ir Paryžiaus judėjimą.

Ji pradėjo vakaro užkulisius, iš karto po šokių repeticijos ištraukė savo intymus. “Pora sumušimai iš šokių repeticijos, bet meilė verčia šį sidabrą VS! Dėkojame angelams už mane gydyti kaip šeima!” ji parašė antraštėje.

Poros mėlynės iš šokių repeticijos, bet mylėti verkti šį sidabrą VS! Dėkojame angelams už tai, kad mane elgiatės kaip su šeima! #vsfashionshow #joanne

Nuotraukos, paskelbtos “Xoxo”, “Joanne” (@ladygaga)

Mes esame įkvėpę pridėti naują kolekciją su liemenėlėmis arba du, ar ne?

Norėdami vaikščioti rausva kilimais, “Perfect Illusion” dainininkas paragino Azzedine Alaïa, juodos spalvos nėrinių stunnerio forma, kuri tikrai pradėjo daugiau nei keletą pokalbių. Spalvotas mūsų apsėstas.

Lady Gaga VS Show - Embed 2
Marc Piasecki / WireImage

Motinos Monster atrodė kaip “80-ųjų mados mylintis angelas juodos spalvos puošmenų kumštytėje, paslydęs juosmeniu, ir jos parašas dangaus platformos batus, skirtus spektakliams atlikti, ir pertvarkė ją įvairiais priedais, įskaitant juodą striukę, fringed skrybėlę ir balta odinė striukė. Gaga dabar yra garbingas angelas, krikštas su savo poros sparneliais šou.

Lady Gaga VS Show - Embed 3
Pascal Le Segretain / Getty

Nebuvo nieko blogo apie romaną, nukreiptą Grammy apdovanojimų pelniusio muzikanto nėrinių Yolan Cris suknele. Viskas prasidėjo rožėms dainininkei, kai ji vėl pasiėmė į sceną, šį kartą apsimeta puošnus gėlių siuvinėjimais.

Lady Gaga VS Show - Embed 4
Michael Stewart / Getty

Dėl finale Gaga išėjo kartu su kolegos atlikėjais Bruno Marsu ir The Weeknd ir parodė savo tonuojamą abs dar vieną nėrinių išvaizdą iš Alaïa.

Lady Gaga VS Show - Embed 1
Pascal Le Segretain / Getty

“” @Azzedinealaiaofficial “suknelė, skirta dėvėti” #vsfashionshow “. Puikūs šio kūrinio, dalyko tikrai.” Meilės mieste yra nuostabi suknelė su tokia daugybe “, kaip ji užfiksavo savo įvaizdį” Instagram “ansamblyje . Alaïa moteris niekada negali sugesti.

“@Azzedinealaiaofficial” dėvėti “#vsfashionshow” suknele. Prabangus šio kūrinio, dalykas tikrai. Meilės miestas jaustoja nuostabiu suknelėje, pagaminta iš daugybės jo.

Nuotraukos, paskelbtos “Xoxo”, “Joanne” (@ladygaga)

SUSIJĘS: 6 akimirkų praleidote nuo 2016 m. “Victoria’s Secret” mados šou

Manome, kad “Gaga” gali būti nauja karjera kaip pavyzdys.