“Lady Gaga” uolos “Metallic” sidabrinės “Counter” ir “Crop Top” po “Pretty Illusion” muzikos video

Kai Lady Gaga gaudo į naują griovelį, ji nukreipia pedalą prie metalo.

Antradienį, praėjus kelioms valandoms po to, kai ji išleido savo “Perfect Illusion” muzikinį vaizdo įrašą per tiesioginę transliaciją Scream Queens, 30-metis pop žvaigždė paliko savo N.Y.C. butas gatvėje, kuri atrodė tiesiai iš naujo meno projekto. Vėlyvą vakarą Gaga sukrėšė vos už metalinių sidabro ribų su atitinkančia pilka augalų viršumi ir juodu peekaboo liemeniu. Ji sukūrė dviejų dalių aprangą odiniais batviršiais, apvaliais atspindinčiais saulės akiniais ir rudą skrybėlę.

Lady Gaga spotted heading to the music studio in New York City.Pictured: Lady Gaga<B>Nuoroda: SPL1359589 210916 </B><BR/><br/>Nuotrauka: Felipe Ramales / “Splash News”<BR/></p><p><B>“Splash” naujienos ir nuotraukos</B><BR/><br/>Los Andželas: 310-821-2666<BR/><br/>New Yor “></div><div class=
Felipe Ramales / “Splash News”

Taigi kodėl tai atrodytų labai pažįstamas? Tuo tarpu “Itty-bitty denim” apkarpymas, suporuotas su pasėlių viršūnes, buvo jos vingiuotas vėlyvuoju laikotarpiu, ir ji taip pat įžeidžia juos į ką tik išleistą muzikos vaizdo įrašą. Epas, blizganti pora taip pat atrodo centrinėje scenoje scenoje, kurioje “Gaga” užmuša savo dainą dykumoje.

Neseniai pasirodė, kad dainininkė sutelkė dėmesį ne į muziką, o į “Instagram”, norėdama pasidalinti vaizdais, kurie viską kupina Joanne, jos netrukus pasirodžiusio penktojo studijinio albumo pavadinimas.

SUSIJĘS: Lady Gaga Rocks Shimmering Silver Trench Coat Over Denim Cutoffs N.Y.C.

Mes negalime laukti daugiau.