Lady Gaga tiesiog nešiojo seksualiausią pingviną, kurį mes kada nors matėme

“Lady Gaga” pabėgo Barselonoje ketvirtadienio dienomis prieš savo koncertą kitą savaitę, kuri pradės savo europietišką koją Joanne World Tour. Laikydamasis savo naujausio albumo estetikos, “Gaga” atvyko į Ispaniją antru pagal dydį miestą, dėvintį šviesiai rožine “nuo galvos iki piršto” (jos batai buvo juodi, todėl manau, kad jie labiau panašūs į pečių galus?).

“Monster Monster” suporavo liemens dygsniuotą švarką (panašiai atrodantį čia), su atitinkamomis kelnėmis, juodais aviatoriaus atspalviais ir juodos grandinės nuorodų karoliais. “Gaga” platinos spynos puikiai apipjaustytos siaubingoje “Jackie Kennedy” madoje, ir ji dėvėjo pora juodų platformų sandalus su auksiniais puošmenimis.

Būti sąžininga, mes savotiškas laidojimo švino … Tikrasis pasirašytojo ansamblio dėmesys buvo ne drabužiai, o jo trūkumas.

“LG” švarkas, kurio kaklelis prisilietė prie jos liemens, atrodo, yra vienintelis viršaus, kurį superžvaigždė dėvi – jos krūtinė yra visiškai plikas. Kitaip tariant, niekada nematėme seksualesnio pėdkelnių.

Lady Gaga
Lagencia Grosby / BACKGRID

OI. MY. GAGA.