“Lady Gaga” stunta “Custom” krikščionių Siriano suknele “Oskarų pietuose”

Ne todėl, kad nebuvo jokių klausimų, bet 2016 m. Oficialiai yra “Gaga metai”. Mažiau nei 12 valandų po Nacionalinio himno nužudymo Super Bowl 50 metu Lady Gaga grįžo prie 88-osios metinės akademijos apdovanojimų nominacijos pietų, esančio Beverly Hills, Calif. – šį kartą palikdama blizgančią raudoną drabužių rankinę už jos ribų ir žudant ją kompozicija nuogi šilko suknelė iš krikščionių Siriano. Apipjaustyta suknele buvo veidrodinis apvalkalo siluetas, subtilus valymo traukinys ir aukšta iškirptė su atvira atgal, kuri parodė pop žvaigždės tatuiruotės kolekciją.

Dainininkė/actress Lady Gaga attends the 88th Annual Academy Awards Nominee Luncheon in Beverly Hills, California.
Dan MacMedan / WireImage

Motinos monstras yra nominuotas Geriausiam originaliosios dainos akademijos apdovanojimui už dainą “Tai atsitinka tau”, kurią ji kartu su Diane Warrenas paskelbė iki 2015 m. Dokumentinio filmo “The Hunting Ground”, kuriame tyrinėjama išžagystė koledžų miesteliuose..

SUSIJĘS: Lady Gaga pranešimai Heartfelt Instagram, apdovanojimai už jos nominaciją

“Ši nominacija suteikia galimybę išgirsti aukoms ir maitintojo netekusiems asmenims visame pasaulyje. Dėkojame AKADEMYJE už atpažįstamą žmonių, susirinkusių į šį filmą ir dainą seksualinės prievartos vardu, judėjimą. Aš ir Diane yra tiesiog pagarbos atstovauti daugybės išgyvenimų balsų “, – rašo” Gaga “Instagram’e po to, kai sužinojau, kad dainą sukūrė” Oskaras “.