Lady Gaga N.Y.C. Dive Bar Tour Stop pasitvirtina, kad ji yra “Ultimate Rock Star”

Prieš Lady Gaga turėjo mažus monstrus, pastatė vištienos kolegus ir puikiai dėvėjo as Stefani Joanne Angelina Germanotta, jos vardas, buvo tik plačiai akimis garsinanti dainininkė ir NYU Tisch menų mokyklos menininkė, kuri bandė tai padaryti. Tarp įvairių būdų: spektakliai visomis nakties valandomis Manheteno Žemutinės Rytų pusės baruose. Būtent todėl ketvirtadienis buvo 30 metų Grammy nugalėtojo, kuris garbingai įsitaisė į “The Bitter End”, barą, kuria ji sakė, kad ji atliko nuo 15 metų, tą pačią vakarą antrai savo “Bud Light x” stotelės x “Lady Gaga” nardymo baras.

Pasitraukusi iš savo tėvo derliaus Mercedes-Benz, “Gaga” nuėjo į vietą, kad susitvarkytų su rėkstais gerbėjais, draugais ir šeima. Ji dėvėjo kelio aukštus juodos odos karvių batus, džinsinio audinio gabalus ir didžiulę juodą skrybėlę. Žiūrovas iškrito į šokį, kai ji pradėjo rinkinį “Diamond Heart”, pirmoji dainą nuo jos tiesiog išleisto albumo, Joanne.

Lady Gaga NYC Bud Light - Embed - 1
Dimitrios Kambouris / Getty

Kaip žadėta, dainininkė pristatė gyvus, žudiklius išleidžiančius naujus džemus, tokius kaip “Kita diena” ir “Milijoniniai priežastys” – tai muzikanto Hillary Lindsey sukurtas ir atliktas kūrinys. Markas Ronsonas, kuris parašė ir pagamino didžiąją dalį šio albumo, stovėjo greta Gaga ir sukūrė reikiamus akordus savo gitaroje, o vėliau – ilgą Niujorko draugą Brianą Newmaną reguliariai vietinių miesto džiazo klubuose, kurie atliko daugelį dalių iš Skruostas prie skruosto albumas su “Gaga” ir “Tony Bennett”, prisijungęs prie grupės dar kartą pakelia melodiją.

Lady Gaga NYC Bud Light - Embed - 6
Dimitrios Kambouris / Getty

Nors A sąrašo svečiai patinka Platus miestasIlano Glazerio ir Abbio Jakobsono kartu su Robertu De Niro ir Helen Mirrenu buvo atvykę, labiausiai laimingiausi iš Gago revelers buvo, be abejo, tie, kurie laukė lauko. Po jos pasirodymo viduje, kuri apvyniojama truputį iki vidurnakčio, minios nukreipė į gatvę, kad žiūrėtumėte, kaip ji nusileistų nuo ugnies pabėgimo virš “The Bitter End” tento ir vėl pasiimk į mikrofoną.

SUSIJĘS: “Lady Gaga Jewel” ir “Feather Covered Mesh Top” turi būti suvokiami, kad tikėtina

Ji sukėlė “Joanne” albumo titulą, skirtą jos vėlyvosios teta garbei, kartu su “Angel Down” – traukiančia baladu, vardu Trayvon Martin. Kaip ji anksčiau darydavo anksčiau, Gaga naudojo savo platformą, kad iškeltų pozityvumą. “Visame pasaulyje vyksta tiek daug dalykų, bet mes turime nepamiršti būti kartu, žinote? Ir laikykitės kartu, mylėsite vienas kitą ir rūpinkitės viena kitai “, – sakė ji atvirkščiai, Bleikerio gatvėje, kai ji pakėlė rožinę skrybėlę.

Lady Gaga NYC Bud Light - Embed - 2
Dimitrios Kambouris / Getty

Pasibaigus muzikai, Gaga pasirodė paskutinį kartą viduje, kur ji tinkamai susitiko su kiekvienu ventiliatoriumi, kuris įsigijo albumą ir pasirašė kiekvieną “Xoxo, Joanne”.

Lady Gaga NYC Bud Light - Embed - 4
Dimitrios Kambouris / Getty

SUSIJĘS: Lady Gaga Ups drąsos į Ruffled Red Valentino Cape Ahead Joanne Išleisti

Žiūrėkite visą “Bud Light x Lady Gaga” nardymo baro turą “Niujorkas” žemiau.

“Lady Gaga” penktasis studijų albumas, Joanne, hitai parduotuves šiandien.