“Lady Gaga” ir jos tėtis publikuoja itališką “Cookbook”

Jei niekada neturėjote galimybės sustoti Joanne Trattoria Niujorko aukštutinėje vakarinėje pusėje, geriau užsisakyti rezervaciją prieš per vėlu.

Restoranas-vietovė su sūriu, makaronais ir gausiais vynu priklauso Joe Germanotta, dar žinoma kaip Lady Gaga tėtis, o tėvo ir dukros duetas pasiruošęs išleisti knygą, įkvėptą meniu ir jų šeimos paveldo, Riedantis akmuo ataskaitos.

VIDEO: labiausiai elegantiška Lady Gaga išvaizda

 

Pavadintas “Joanne Trattoria” receptai: klasikiniai receptai ir scenos iš itališko amerikietiškojo restorano ($ 24; amazon.com), “Tome” pristatys šeimos pasakos ir atidžiau pažvelgs į jų istoriją. Restoranas pavadintas “Germanotta” seserio Joanne, mirusio kaip paauglys. Gaga anksčiau atvėrė savo meilę ir tai, kaip ji jaučiasi dvasiškai susijusi su savo teta. Knyga paruošta lapkričio 22 d. Spaudai, o dainininkė parašė savo pirmtaką, kurią mes tikrai sukėlėme daug emocijų.

Taigi, ką dar turi pop žvaigždė? Ji oficialiai nustatoma žvaigždė kartu su Bradley Cooper per Barbre Streisand graikų spindesio, Gimė žvaigždė. Ji taip pat, praėjus mėnesiui nuo “Little Monster Mill” gandų, pasiruošusi paleisti naują muziką. Trečiadienį “Gaga” pasirodė “Instagram”, kad dalijasi 12 paveikslėlių, kurie kartu skaitė “Lady Gaga, Perfect Illusion, New Single, September, Perfect Illusion”.

Nuotrauka, kurią paskelbė Lady Gaga (@ladygaga)

SUSIJĘS: “Lady Gaga” dainuoja “American” siaubo istorijos 6 sezono simbolį iš “Set”

Panašu, kad jai geriau būtų grožis, stat.